lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Popis firmy

Aries Slovakia s.r.o.

História a súčasnosť Aries a. s.

Spoločnosť Aries je významným českým výrobcom kompresívnych pančúch.

Aries sídli v podkrkonošskej obci Studenec, kde sa nachádza i výrobný závod. Spoločnosť bola založená v roku 1991, o päť rokov neskôr vznikla akciová spoločnosť výhradne s českým kapitálom.

Vďaka stálemu vývoju a kladeniu dôrazu nielen na módnosť, ale tiež na zdravie našich zákazníkov sa pre nás stal dôležitý rok 1998, kedy sme začali vyrábať podporný pančuchový tovar pod značkou Avicenum. Od tej doby pomáhame v prevencii proti kŕčovým žilám. Ďalším významným medzníkom v histórii spoločnosti sa stal rok 2008, kedy sme vstúpili nielen na český trh so zdravotnými pančuchami, ale tiež na slovenský a poľský trh.

Na Slovensku máme priame obchodné zastúpenie – Aries Slovakia.

Pod značkou Avicenum môžete nájsť podporné podkolienky, pančuchy na podväzok, samodržiace pančuchy s krajkou, pančuchové nohavice (i tehotenské alebo pánske), lýtkové pančuchy, stehenné pančuchy – to všetko s rôznymi úpravami. Ďalej zdravotné lýtkové pančuchy, stehenné pančuchy so samodržiacou krajkou či lemom a v neposlednej rade i antitrombotické lýtkové i stehenné pančuchy (tiež s pridanými kozmetotextilnými úpravami).

Kladieme maximálny dôraz na správne prevedenie, kvalitu a čo najväčší komfort pri nosení kompresívnych pančúch, čo vyjadruje náš slogan „Vitalita na každom kroku“.

Adresa a kontakt zdravotníckej firmy

Námestie 1. mája 6, 811 06 Bratislava, Slovenská republika
Telefón: 02 / 526 354 41
Telefón: 0800 111 595
Web: www.aries-medico.sk
E-mail: info@aries-medico.sk

HIV/AIDS Slovensko vyzýva na ukončenie stigmatizácie ľudí s infekčným ochorením

Bratislava 8. februára (TASR) - Stigmatizácia ľudí žijúcich s infekčným ochorením má vážne následky na ...