lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Obchodné podmienky

EURONET SK s.r.o. sme jediná spoločnosť, ktorá výhradne spravuje portál www.lekari.sk a www.lekarne.sk

Sme platcami DPH.

 1. Rozdelenie profilov:

  Základná registrácia (možná len pre lekára) obsahuje:
  Titul, meno a priezvisko, špecializáciu, adresu
  Poplatok je 0 EUR.

  Rozšírená registrácia lekára obsahuje: Titul, meno a priezvisko, špecializáciu, ulica + číslo, mesto, ordinačné hodiny, telefón, mobil, 1 fotografiu ( lekára, ordinácie, alebo budovy kde je sídlo ordinácie ), popis jeho činnosti, e-mail, web stránku. Možnosť prezerať aktualizácie zákonov v rubrike „Zákony“. Zároveň obsahuje interaktívnu mapu s navigáciou trasy.

 2. Výhody pre lekára pri rozšírenej verzii:

  Registrácia na www.lekari.sk - kto lepšie pozná svoju prácu, ambulanciu ako samotný lekár?
  Preto práve lekár si môže najlepšie urobiť prezentáciu svojej činnosti.
  Lekár si moderným prístupom zvyšuje kredit u pacientov. Informuje pacientov a kolegov o jeho činnosti, napr. s akými prístrojmi pracuje, aké služby ponúka. Uvádza dôležité údaje. Lekár dáva možnosť pacientom kontaktovať ho telefonicky, prípadne e-mailom. Pacienti ho nájdu a zároveň získavajú pocit istoty. Pri rozšírenej verzii je vytvorený jeho profil s fotografiou podľa toho, či chce fotku jeho samého, alebo ordinácie, prípadne budovy kde má sídlo. Jeho profil je profesionálne spracovaný. Po prihlásení, môže kedykoľvek vstupovať do svojho profilu a upravovať ho podľa potreby v rozsahu maximálne jednej A4 - profil. Lekár bude zároveň zaradený na prestížnom portály medzi ostatných lekárov Slovenska. Taktiež má možnosť prezerať si aktualizácie zákonov v rubrike „Zákony“.
  Cena za NAJVÄČŠÍ medicínsko - farma slovník bude pre registrovaného lekára a lekáreň znížená.

 3. Poplatky:

  Poplatok za rozšírenú registráciu lekára, od 01.12.2013 je stanovený na 49 € bez DPH, za každých 12 mesiacov.

  Poplatok za rozšírenú registráciu ostatných právnych subjektov ( lekárske centrá, kliniky, zdravotnícke firmy, farma firmy, lekárne, prípadne iné spoločnosti pôsobiace v rámci zdravotníctva ), od 01.12.2013 je stanovený na 120 € bez DPH, za každých 12 mesiacov.

  1. Po zaplatení registračného poplatku bude profil spustený do 3 prac. dní.
   V prípade neuhradenia každoročného poplatku, vymedzujeme si právo profil neplatiča stiahnuť z webu.
 4. Odstúpenie:

  Po uplynutí predplatených 12 mesiacov za profil následne automaticky vystavujeme faktúru na ďalšie obdobie 12 mesiacov. Pred vystavením faktúry Vás môže navštíviť obchodný zástupca. Predplatený profil je možné ukončiť iba v písomnej forme! a to minimálne 1 mesiac pred ukončením doby, za predplatený profil (t.j. maximálne do 11 mesiaca plynutia predplateného profilu.) Ukončenie rozšíreného profilu je potrebné zaslať buď v písomnej forme na adresu spoločnosti EURONET SK s.r.o., alebo mailom na lekari@lekari.sk

 5. Záväznosť:

  Pri osobnej registrácii priamo na našom webe je registrácia záväzná a riadi sa danými obchodnými podmienkami.
  Pri vystavení zálohovej faktúry našou spoločnosťou na základe ukončenia predplateného 12 mesačného obdobia, je nutné faktúru uhradiť do doby splatnosti uvedenej na faktúre.
  Pri registrácii s našim obchodným zástupcom je po vyplnení dotazníka a následného podpisu registrácia záväzná a taktiež sa riadi danými obchodnými podmienkami.
  Po registrácii zasielame objednávateľovi zálohovú faktúru. Po prijatí platby je následne spustený profil na web stránke. Po zaplatení vystavujeme „ostrú“ faktúru.

  Registrovaný užívateľ súhlasí so zasielaním e-mail noviniek v rozsahu max. 1 krát týždenne.

  Ak potrebujete s čímkoľvek pomôcť napíšte nám: lekari@lekari.sk.

  Za internetový portál www.lekari.sk a www.lekarne.sk Vám ďakuje kolektív spoločnosti EURONET SK s.r.o.

Vláda:Na nadstavbu a rekonštrukciu časti DFN Košice pôjde takmer 36 miliónov eur

Bratislava 10. júla (TASR) - Na nadstavbu a rekonštrukciu časti objektu Detskej fakultnej nemocnice (DFN) ...