lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Zaujímavosti zo zdravotníctva - Lekari.sk Pravidelne aktualizované lekárske spravodajstvo zo Slovenska a zahraničia.

Lekarne.sk

Testovať na peľovú alergiu sa dá aj v sezóne. Krvnými testami.

authorTASR 2017-04-04Streda, 04.04.2017 categoryZaujímavosti

Kýchanie, slzenie, zapchaté dutiny. Takéto príznaky sa s rozbehom peľovej sezóny objavujú u ľudí stále častejšie. Len veľmi málo z nich však vyhľadá alergiológa. Často v domnienke, že musia čakať s testovaním až na skončenie peľovej sezóny. To je ale mýtus.

Lekarne.sk

Súťaž o poukážku v hodnote 50 €

authorTASR 2017-03-11Nedeľa, 11.03.2017 categoryZaujímavosti

Spustili sme súťaž o poukážku na oblečenie so slovenským výrobcom PERLIČKA. Stačí ZDIELAŤ a LAJKNÚŤ a možeš byť obdarený poukážkou v hodnote 50€ na nákup z ponuky wwww.zdravotnickeoblecenie.sk

Lekarne.sk

Zelený zákal vás nemusí pripraviť o zrak

Glaukóm, ľudovo nazývaný zelený zákal, je ochorenie zrakového nervu, ktoré prichádza bez toho, aby pacient čokoľvek spozoroval.

Lekarne.sk

20. marec - Svetový deň ústneho zdravia

Vplyv ochorení ústnej dutiny na vznik, priebeh a úspech liečby ochorení iných orgánov tela nie je novinka. Napriek tomu sa väčšinou ochorenia liečia izolovane a pacienti nepovažujú za dôležité informovať zubného lekára o zmene zdravotného stavu.

Lekarne.sk

6. Mezinárodní job days lékařství a zdraví otevírají své brány již 10.-11.3.2017

Tato akce se řadí mezi absolutní TOP highlighty v oblasti náborových akcí pro lékaře ve střední Evropě.

Lekarne.sk

Pripravujeme súťaž s Perličkou (zdravotnícke oblečenie)

Už o krátku dobu spustíme na facebooku súťaž s www.zdravotnickeoblecenie.sk . Už teraz si môžete pozrieť ich ponuku.

Lekarne.sk

6. Mezinárodní jobdays lékařství a zdraví - BRATISLAVA

Ve dnech 10.-11.3.2017 se v bratislavském hotelu Austria Trend Bratislava uskuteční 6. Mezinárodní jobdays lékařství a zdraví, jeden z největších highlightů v oblasti náborových akcí zdravotnického personálu.

Lekarne.sk

Vyhrajte poukážku na 100 € a vyberte si oblečenie

Súťaž !!! Jednu sme už odmenili... Kto bude ďalší? Tak ako sme už spomínali, znovu vyhlasujeme súťaž. Stačí ak sa zapojíte na facebooku a urobíte LIKE a Zdieľate fotku.

Lekarne.sk

Navštívte www.modernamedicina.sk

Navštívte www.modernamedicina.sk a načerpajte informácie od významných slovenských odborníkov, ktorý sa vyjadrujú k rôznym ochoreniam, novinkám a možnostiam v modernej medicíne.

Lekarne.sk

Je pupočníková krv nádej pri skleróze multiplex?

Mladá matka Georgia má sklerózu multiplex a pri narodení syna Alfieho sa s manželom rozhodli uchovať jeho pupočníkovú krv a tkanivo pupočníka...