Zdravotnícky laborant - CYTOPATHOS spol. s r.o.CYTOPATHOS, spol. s r.o., Kutuzovova, Bratislava

Zdravotnícky laborant - CYTOPATHOS spol. s r.o.

Počet prezretí inzerátu: 91x

Pozícia: Zdravotnícky laborant
Miesto práce: Kutuzovova, Bratislava
Firma: CYTOPATHOS, spol. s r.o.

Zdravotnícky laborant
CYTOPATHOS spol. s r.o.

Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ASAP
Mzdové podmienky (brutto)1 200 EUR/mesiac.
Priemerná mzda 2 100 EUR (základná mzda 450 EUR + výkonnostná zložka)

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Príjem, evidencia a spracovanie bioptického materiálu
Obsluha laboratórnej techniky a zabezpečenie pravidelnej údržby
Príprava roztokov potrebná pre laboratórnu činnosť
Farbenie preparátov
Práca s medicínskym informačným systémom
Zúčastňovanie sa odborných aktivít v rámci ďalšieho vzdelávania
Zamestnanecké výhody, benefity
Príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec Zákonníka práce
Multisport karta
Možnosť parkovania na firemnom parkovisku zdarma
Odmeny pri pracovných jubileách
Rekreačné poukazy na dovolenku na Slovensku
Stabilné postavenie zamestnávateľa v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení
Príjemné pracovné prostredie a kolektív
Zaujímavá a perspektívna práca
Motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní
V prípade záujmu o vyššie uvedenú pozíciu nám mailom pošlite životopis. Vybraní uchádzači budú telefonicky kontaktovaní a informovaní o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca
Stredoškolské s maturitou vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
Zdravotnícky laborant, Zdravotnícky diagnostik
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Expert (C2)
Ostatné znalosti
Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Komunikačné schopnosti
Spoľahlivosť, dôslednosť
Samostatnosť, zodpovedný prístup
Schopnosť a ochota prijímať nové poznatky
Schopnosť spolupracovať

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Cytopathos spol. s r.o. je neštátne diagnostické bioptické, cytologické a skríningové medicínske laboratórium. Je zároveň jedným z najväčších skríningových pracovísk v oblasti cytologického skríningu. Cytopathos spol. s r.o. poskytuje služby pre ambulantných i nemocničných klientov z celého Slovenska v odboroch chirurgia, dermatológia, gastroenterológia, ORL, gynekológia a iné. Súčasne zabezpečuje pregraduálnu a postgraduálnu výchovu študentov, ako aj špičkovú diagnostiku ochorení prostredníctvom širokého spektra špecializovaných pracovísk biopsie, cytológie, imunohistochémie a genetiky.

Počet zamestnancov
50-99 zamestnancov

Kontakt
Kontaktná osoba: Jana Remiašová
Tel.: +421917976501
E-mail: remiasova@cytopathos.sk

Informácie:
CYTOPATHOS, spol. s r.o.
Kutuzovova 23, Bratislava 3
IČO: 35897619
DIČ / IČ DPH: 2021911144
Web:

NA KOHO MYSLÍŠ, KEĎ SI PRIPÍNAŠ NARCIS? Deň narcisov 2024

Liga proti rakovine pomáha na Slovensku onkologickým pacientom a ich blízkym už 34 rokov a to aj vďaka známej zbierke Deň narcisov. Jej 28. ročník sa bude v uliciach našich miest a obcí konať 18. apríla...