lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


ISCARE a.s.Šulekova 20, Bratislava

Popis kliniky

ISCARE a.s.

Iscare je prvé súkromné IVF centrum na Slovensku s viac ako 10-ročnou históriou poskytuje všetky možnosti liečby neplodnosti, vrátane najnovších a najmodernejších, hlavne PiGD (predimplantačná genetická diagnostika), IVM (in vitro maturáca oocytov), IVF SOFT a SET (selektívny single embryo transfer) po liečbe v Iscare sa narodilo doteraz najviac detí po IVF na Slovensku.

Spoločnosť Iscare, a.s. bola založená v roku 1999 a svoj prvý zákrok vykonala dňa 18. októbra 1999. Spoločnosť Iscare, a.s. založili poprední slovenskí odborníci v oblasti liečby neplodnosti, v spolupráci so sesterskou spoločnosťou v Prahe, s využitím rozsiahlych skúseností izraelských IVF jednotiek.

Úspešnosť

Iscare zastáva vedúce postavenie v Slovenskej republike medzi jednotkami IVF, pričom sa v centre vykonalo viac ako 3 200 zákrokov, ktoré viedli k narodeniu viac ako 600 novorodencov. Úspešnosť centra je priemerne 41 percent, celosvetový priemer je 32 percent.

Kvalita

Jedným z najvýznamnejších úspechov spoločnosti Iscare, a.s. bolo prijatie medzinárodnej normy ISO 9001:2000 pre certifikát systému riadenia kvality v oblasti zdravotníctva v júli 2003. V máji 2004 a v júni 2005 sme certifikát úspešne obhájili Tento certifikát je dôkazom úsilia spoločnosti Iscare, a.s. zameraného na dosahovanie vynikajúcich výsledkov v oblasti IVF a jej záväzku vôči pacientom. Spoločnosť Iscare, a.s. bolo prvým súkromným zdravotníckym zariadením IVF v Slovenskej republike s certifikátom ISO.V roku 2010 sa stala novou certifikačnou spoločnosťou LL-C (Certification) Slovakia s.r.o., ktorá je špeciálne zameraná na zdravotnícke zariadenia.

 

Ordinačné hodiny:

pondelok - piatok  od 7.00 do 16.00

sobota, nedeľa - objednaní pacienti

Adresa a kontakty

Šulekova 20, 811 06 Bratislava
Telefón: 02 / 5920 7810
Telefón: 0907 533 993
Web: www.iscare.sk
E-mail: iscare@iscare.sk

WHO: Čoraz viac ľudí v Európe žije s HIV bez toho, aby bolo diagnostikovaných

Kodaň 30. novembra (TASR) - Čoraz viac ľudí v Európe žije s HIV bez toho, aby bolo diagnostikovaných, uviedli v stredu v novej správe Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) a zdravotnícka agentúra Európskej únie (ECDC). S vírusom, ktorý spôsobuje chorobu AIDS, sa pritom stále spája hanba. TASR prevzala správu z tlačovej agentúry DPA.