lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


CLINICA ORTHOPEDICANevädzová 6, Bratislava

Popis kliniky

CLINICA ORTHOPEDICA Úzka špecializácia na všetky ochorenia pohybového aparátu dospelých pacientov a vytvorenie komplexných podmienok na rýchlu a nadštandardnú diagnostiku, liečbu a zdravotnú starostlivosť.

Prečo práve CLINICA ORTHOPEDICA?

Od roku 2005 sme ošetrili nespočetné množstvo pacientov a náš lekársky tím absolvoval takmer 10 000 úspešných operačných zákrokov.

Najväčším benefitom našej kliniky je úzka špecializácia na všetky ochorenia pohybového aparátu dospelých pacientov a vytvorenie komplexných podmienok na rýchlu a nadštandardnú diagnostiku, liečbu a zdravotnú starostlivosť.

Celá organizácia činnosti nemocnice, ako aj špeciálne školený personál, technické vybavenie a špecializácia operatérov sú cielene zamerané len na jeden medicínsky odbor, a to s plnou vážnosťou a maximálnou profesionalitou. Naši odborníci sú tu pre vás nonstop, vedia, že vaše zdravie a dobrý pocit z liečby sú dôležité – preto v priebehu diagnostického i liečebného procesu poskytujeme pacientom službu lekára na telefóne.

Sme v centre ortopedického diania, sledujeme najnovšie trendy v oblasti zdravotníckych materiálov i zákrokov, zúčastňujeme sa najdôležitejších a najprestížnejších európskych, ale aj svetových kongresov. Sme školiace pracovisko pre lekárov z LF UK, ktorí sa chcú stať ortopédmi, a školiace pracovisko pre špecialistov ortopédov-operatérov, ktorí sa chcú zdokonaliť v operáciách umelých kĺbov s podporou svetového lídra v umelých kĺboch značky Zimmer z USA. V roku 2016 sme sa stali školiacim pracoviskom pre operácie umelých kĺbov svetovo uznávanej značky Zimmer Biomet.

Starostlivosť poskytujeme v nadštandardne vybavených priestoroch s najkvalitnejšou super sterilnou operačnou sálou, ktorá dosahuje najvyšší možný stupeň sterility v SR, s najmodernejším prístrojovým vybavením a s garanciou najlepších špecialistov vo svojich odboroch zo Slovenska a západnej Európy. Sme referenčné pracovisko pre jednu z popredných amerických medicínskych firiem na operačnú techniku a takisto pre poprednú európsku firmu zaoberajúcu sa liečbou ochorení chrupavky.

 

VÝHODY :

CENOVÁ DOSTUPNOSŤ KAŽDÉMU

NA OPERÁCIU NETREBA ČAKAŤ

MOŽNOSŤ VÝBERU SVOJHO OPERATÉRA

VÁŠ NADŠTANDARD JE PRE NÁS ŠTANDARDOM

NAJVYŠŠÍ STUPEŇ STERILITY V SR

MOŽNOSŤ VÝBERU POUŽITÝCH MATERIÁLOV

 

Ordinačné hodiny :

 

Pondelok 8.00 – 16.30 hod.

Utorok 8.00 – 17.00 hod.

Streda 8.00 – 16.00 hod.

Štvrtok 8.00 – 17.00 hod.

Piatok 8.00 – 13.00 hod.

 

 

 

Adresa a kontakty

Nevädzová 6, 821 01 Bratislava
Telefón: 0917/620620
Telefón: 0918/649850
Web: www.clinicaorthopedica.sk
E-mail: ortoped@ortoped.sk

RÚVZ: V okrese Trebišov sú štyri aktívne ohniská žltačky

Trebišov 20. februára (TASR) - Regionálny úrad verejného zdravotníctva (RÚVZ) v Trebišove eviduje v tomto ...