lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

AVELANE clinic - Klinika plastickej chirurgieKrčméryho 2B, Nitra

Popis kliniky

AVELANE clinic - Klinika plastickej chirurgie

 

Avelane clinic je moderná klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny v Nitre , ktorá sa svojim vybavením a službami radí medzi špičkové pracoviská tohto typu v Európe.

Našou filozofiou je pomáhať našim pacientom a pacientkam riešiť ich zdravotné a estetické problémy, ktoré sú riešiteľné pomocou plastickej chirurgie a laserovej medicíny. Snažíme sa prinášať také riešenia, ktoré dávajú záruku čo najlepšieho výsledku a spokojnosti našich klientov. Tejto filozofii sme podriadili celú existenciu kliniky Avelane od projektu kliniky, cez prístrojové, materiálové a technické vybavenie, až po výber personálu a individuálny prístup k pacientovi. Na našej klinike tak nájdete nielen odpovede na vaše otázky a riešenia vašich problémov, ale v príjemnom prostredí a pod dohľadom skúseného a starostlivého personálu pre vás zákroky nebudú nepríjemným zážitkom.

Na klinike Avelane kladieme veľký dôraz na správnu indikáciu a vhodný výber operácie, pretože vieme, že práve to je kľúčom k dosiahnutiu požadovaného efektu. Moderné technológie, ktoré využívame na našej klinike, na druhej strane skracujú čas zotavenia sa po operáciách, znižujú riziko vzniku pooperačných komplikácií a predlžujú efekt zákrokov. Náš tím plastických chirurgov a korektívnych dermatológov Vám počas úvodných konzultácií vysvetlí postupy jednotlivých zákrokov a vyberie to najvhodnejšie riešenie práve pre Vás tak, aby v čo najväčšej miere spĺňalo vaše očakávania.

Veríme, že informácie na stránke prinesú odpovede na veľkú časť vašich otázok. Ak by ste však potrebovali vedieť viac, obráťte sa na nás a dohodnite si osobnú konzultáciu s lekárom.

MUDr. Daniel Mládek, PhD.
primár plastickej chirurgie

 

Adresa a kontakty

Krčméryho 2B, 949 01 Nitra
Telefón: 037 / 77 22 027
Telefón: 0948 772 202
Web: www.avelane.com
E-mail: avelane@avelane.com

Človek prežije všetko, okrem smrti Koľko a ako smútime?

Keď v živote stratíme milovaného človeka, či už ide o stratu starých rodičov, rodičov, životných partnerov a priateľov, v najhorších prípadoch stratu dieťaťa, prechádzame si procesom smútenia. Tento proces je komplikovaná a vysoko individuálna skúsenosť. Každý z nás smúti jedinečným spôsobom, preto môžeme očakávať, že budeme všetci prežívať smútok v niečom inak a v niečom podobne a že niekedy môže byť pre nás ťažko pochopiteľné smútenie inej osoby. Liga proti rakovine pripravila tému, ktorá ešte stále predstavuje tabu – život po strate blízkeho. Vo svojom novom projekte sa zameriava na stratu blízkeho v dôsledku onkologického ochorenia.