lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


author EvitaV@zoznam.sk

Popis firmy

Relaxačno - Masážny Salón – Evita Relaxačno Masážny Salón Evita - Termoakupresúrne masážne lôžka na báze infračerveného svetla!!! Salón Evita sa nachádza v centre Hanušoviec nad Topľou v smere na Prešov, pri hlavnej ceste. Účinky termo-akupresúrnej masáže: Posilňuje nervový a imunitný systém, zlepšuje látkovú výmenu, znižuje hladinu cholesterolu, odburáva stres, odburáva zápal, pomáha pri liečbe nádorových ochorení, odstraňuje nespavosť a chronickú únavu, pomáha pri zraneniach kostí, svalov, napomáha proces detoxikácie, rozširuje cievy, pomáha odstraňovať bolesti chrbtice... Objednávky telefonicky !!! ZDRAVIE JE VŠETKO, ČO ČLOVEK MÁ !!!

Adresa a kontakt zdravotníckej firmy

Slovenská 348, Hanušovce nad Topľou 09431
Telefón: 057/4452705
Telefón: 0905/545412
IČO: 36491861
DIČ: 2021804510
E-mail: EvitaV@zoznam.sk

Aké procedúry môžete po covide absolvovať v kúpeľoch?

Vrátiť sa po prekonaní ťažkej formy covidu-19 do bežného života, je niekedy ťažké. Ak máte pretrvávajúce problémy, možno patríte medzi tých, ktorí majú nárok na kúpeľnú liečbu. Zistite, kedy na ňu máte nárok a aké procedúry môžete absolvovať.