lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Zľava 10% na vozidlá Škoda pre lekárov a zdravotníckych profesionálov Práca lekárov, sestier, lekárnikov a ďalších zdravotníckych profesionálov nie je len povolanie, je to poslanie. ...

authorLekari.sk dateVloženie/úprava Streda, 03.04.2024 Zobrazené: 815922x categoryZaujímavosti
Lekarne.sk

Zľava na vozidlá Škoda 10% pre lekárov a zdravotníckych profesionálov


Práca lekárov, sestier, lekárnikov a ďalších zdravotníckych profesionálov nie je len povolanie, je to poslanie. Spoločnosť IMPA si váži prácu celého zdravotníckeho personálu. Ich oddanosť a neustálu snahu prinášať výnimočnú zdravotnú starostlivosť si ctí, a preto im prináša špeciálnu ponuku.


IMPA je spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovenskom trhu ako najväčšia sieť autorizovaných predajní a servisov vozidiel značky Škoda a najväčšia sieť autorizovaných servisov vozidiel značky VW. S viac ako 28 ročnou prítomnosťou v automobilovom odvetví si IMPA získala uznanie a dôveru zákazníkov v celej krajine.


Základom IMPA sú moderné a dobre vybavené prevádzky, ktoré sa nachádzajú vo viacerých lokalitách Stredného a Západného Slovenska. Spoločnosť ponúka aj širokú škálu doplnkových služieb a produktov. Patrí sem napríklad poistenie, financovanie, leasing a mnoho ďalších možností, aby zákazníci mali kompletné riešenie pre svoje automobilové potreby pod jednou strechou.


Kúpa nového alebo ojazdeného vozidla Škoda v IMPA prináša množstvo výhod, ktoré robia túto voľbu atraktívnou a rozumnou pre zákazníkov. Od záruky kvality až po odborný servis a širokú ponuku vozidiel. IMPA sa snaží zabezpečiť, aby každý zákazník odchádzal s pocitom spokojnosti a dôvery vo svoje vozidlo a služby, ktoré poskytuje.


IMPA je nielen o obchode a servise, ale aj o spoločenskej zodpovednosti a zapojení do komunity. Spoločnosť podporuje rôzne miestne iniciatívy a podujatia a aktívne sa angažuje v lokálnych aktivitách. Preto sa tiež rozhodla oceniť kvalitu zdravotníckych služieb a vyjadriť tak obdiv a vďačnosť za ich prácu.


Nemocnice a ľudia, ktorí v nich pracujú, si prechádzajú náročnými obdobiami. Takáto oddanosť si zaslúži osobitné uznanie. Ako malé poďakovanie pre profesionálov v zdravotnej starostlivosti si IMPA pripravila špeciálnu ponuku:  • 10% zľava na vozidlo,  • zľava na servisné práce a na materiál,  • náhradné vozidlo pri servise zdarma,  • odkúpenie starého vozidla,  • výhodné financovanie.
Touto výnimočnou ponukou chce IMPA vyjadriť rešpekt práci zdravotníkov a priniesť im nielen výhody kúpy vozidla, ale aj zaslúžený komfort a spokojnosť.


Viac informácií o ponuke je možné nájsť na https://www.impa.sk/vynimocna-ponuka-pre-lekarov-a-zdravotnickych-profesionalov/ alebo sa informujte priamo na prevádzkach IMPA.Stačí desať sekúnd a zbaví vás mínusových dioptrií aj astigmatizmus. Laserová medicína napreduje rýchlosťou svetla.

Slovensko sa stalo prvou krajinou v našom regióne, v ktorej bol v júli 2022 nainštalovaný v súčasnosti najmodernejší a najrýchlejší femtosekundový laser, aký je dnes dostupný – VISUMAX 800. Pre pacienta sa čas pod laserom skrátil len na päť až desať sekúnd. Navyše sa vďaka nemu zlepšuje dostupnosť laserových operácií aj pri tých refrakčných chybách, pri ktorých to doposiaľ nebolo na základe výsledkov vstupných vyšetrení odporúčané. Ako sme sa dostali až sem?