lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Zber a likvidácia infekčných odpadov Covid_19 Zber a likvidáciu odpadov 18 01 03 – Covid_19 vykonávame do odvolania mimoriadnej situácie na ...

authorLekari.sk dateVloženie/úprava Utorok, 19.01.2021 Zobrazené: 560323x categoryZaujímavosti
Lekarne.sk

Zber a likvidáciu odpadov 18 01 03 – Covid_19 vykonávame do odvolania mimoriadnej situácie na území SR a dva týždne potom, podľa nasledovných pravidiel a opatrení.


Opatrenia k bezpečnej manipulácií s infekčným a potenciálne infekčným odpadom Covid:


- Na odpad používať klinik boxy, prípadne hrubostenné vrecia


- Minimalizáciu pracovníkov, ktorí s odpadom nakladajú


- Dennú dezinfekciu zberných miest a odpadu pripraveného k exportu


- Oddelene skladovať infekčné odpady Covid od ostatných odpadov


 
Zaradenie infekčného odpadu Covid:


 


- Katalógové číslo 18 01 03


- Patria sem všetky odpady, ktoré predstavujú potvrdené aj iba možné riziko šírenia infekcie (rukavice, testy aj negatívne, servítky, odpady z testovania, zvyšky ktoré vznikajú počas starostlivosti o pacientov s ochorením Covid_19 atď.)


 Spoločnosť SLOVbiz s.r.o. zabezpečuje zvoz a likvidáciu odpadov Covid_19  okrem toho Vám vieme zabezpečiť klinik boxy a administratívu spojenú s likvidáciou odpadu.  


 


V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať na čísle 0949 403 602 alebo prostredníctvo e-mailu: info@slovbiz.sk; www.zvoz-odpadu.sk

Štítky :