lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Sprevádzkoval sa nový odborný web www.ZdravotnaTechnika.sk Spoločnosť KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. spustila nový odborný web ZdravotnaTechnika.sk, ktorý sa špecializuje na ...

authorLekari.sk dateVloženie/úprava Utorok, 05.09.2023 Zobrazené: 1023402x categoryZaujímavosti
Lekarne.sk

Spoločnosť KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. spustila nový odborný web ZdravotnaTechnika.sk, ktorý sa špecializuje na zdravotnícke prístroje, rehabilitačné prístroje a kozmetické prístroje. Naša spoločnosť dodáva lekárske prístroje okrem ČR aj na Slovensko.


Odborný web https://www.zdravotnatechnika.sk/lekarske-pristroje/ ponúka lekárske prístroje, pomôcky KPR resuscitácie, rehabilitačné prístroje a zdravotnícke prostriedky nielen do zdravotníckych zariadení, ako sú nemocnice, domovy dôchodcov a sociálne ústavy, ale dnes už aj bežným občanom do domácností.


Zdravotnícke prístroje nakupujte jednoducho a pohodlne v eshope SZO.cz


Spoločnosť KRÁSNÝ – ZT s.r.o. dodáva zdravotnícke prístroje aj na Slovensko . Všetky naše zdravotnícke prístroje sú vysokokvalitné a spĺňajú platné normy a certifikácie EÚ. Pri dodávke kladieme dôraz na rýchlosť a spoľahlivosť. Snažíme sa, aby naši zákazníci získali svoj objednaný tovar čo najskôr a v perfektnom stave.


Rehabilitačné prístroje ako súčasť spokojnej staroby


Klientom v Českej republike a na Slovensku, ktorí potrebujú rehabilitačné prístroje , ponúkame široký výber kvalitných zariadení na rehabilitáciu, ktoré pomáhajú pacientom zlepšovať ich pohyblivosť , zmierňovať bolesť a urýchľujú proces hojenia .


Kozmetické prístroje pre krásu nielen pre ženy


Pokiaľ ste profesionálna kozmetička alebo majiteľ kozmetického salónu, naša spoločnosť ponúka široký výber kozmetických prístrojov . Ide o neinvazívne kozmetické procedúry, ako sú prístroje na omladenie pleti , odstraňovanie chĺpkov, celulitídy , na fototerapiu a ultrazvukové čistenie pleti .


Sme držiteľmi certifikátu kvality ISO 13 485:2016. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste, a preto sa snažíme poskytnúť vám kvalitné produkty a nadštandardné služby v oblasti kvalifikovaného servisu.


Spoločnosť KRÁSNÝ – zdra votnic ká technika s.r.o. získala certifikát ISO 13485

ZDROJ:
www.zdravotnatechnika.sk

Štítky :

NCZI: SR pripravila národnú pracovnú verziu 11. revízie klasifikácie chorôb

Bratislava 12. júla (TASR) - Slovensko v spolupráci so Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) pripravilo národnú ...