lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Šetrite čas u lekára - Šetríme čas lekárom Spoločnosť Ellington a.s. v týchto dňoch spustila unikátny elektronický objednávkový systém, venovaný lekárom, ambulanciám, zdravotníckym ...

authorLekari.sk categoryZaujímavosti
Lekarne.sk

Spoločnosť Ellington a.s. v týchto dňoch spustila unikátny elektronický objednávkový systém, venovaný lekárom, ambulanciám, zdravotníckym centrám, stomatológom, veterinárom – jednoducho všetkým zdravotníckym zariadeniam, kde je potrebné sa na vyšetrenie objednať. On-line systém môjLekár.eu prostredníctvom jediného portálu združuje všetky zdravotnícke pracoviská pod „jednu strechu“ , rieši zjednodušenie a zefektívnenie práce lekárom, zároveň šetrí čas pacientov strávený čakaním v čakárňach.
A o čo v systéme môjLekár.eu vlastne ide? Elektronický objednávkový systém môjLekár.eu prináša množstvo výhod pacientom i lekárom.Výhody pre pacientov:

Po registrácii má každý pacient prehľad o všetkých ambulanciách – zdravotníckych pracoviskách registrovaných v systéme po celom Slovensku. Môže si pre riešenie svojho zdravotného problému vybrať ktorúkoľvek ambulanciu, objednať sa ku ktorémukoľvek špecialistovi a to všetko na jedinom portáli.
Systém pracuje  on-line a ponúka len aktuálne voľné termíny pre objednanie sa do konkrétnej ambulancie. Pacient si môže vybrať dátum a presný čas návštevy lekára podľa toho, ako mu to vyhovuje. Systém je už teraz plne pripravený pre tzv. objednávanie s prednostným prijatím za poplatok. Pokiaľ príslušná ambulancia ponúka túto možnosť objednania sa, systém môjLekar.eu takúto možnosť ponúkne automaticky pacientovi.Ďalšou výhodou je, že pacient vidí na jednom mieste svoje objednávky, ktoré má zadané. V prípade potreby sa sám preobjedná na iný termín a to bez toho, aby musel kontaktovať príslušného lekára.
Rovnako pacient vidí kompletný archív všetkých svojich objednávok, takže v prípade objednávky na preventívne prehliadky už nikdy nezmešká termín objednania sa.

Celý systém môjLekár.eu je pre pacientov úplne bezplatný – jeho využívanie je úplne zadarmo. Stačí sa zaregistrovať a ihneď sa môže začať s on-line objednávaním.


Základné výhody pre lekárov

MôjLekár.eu umožňuje lekárovi sprístupniť ambulanciu pacientom 24 hodín denne, 365 dní v roku. Pacient sa do ambulancie na vyšetrenie objednáva sám bez toho, aby musel telefonovať alebo inak kontaktovať lekára či pracovníkov ambulancie. Elektronické objednávanie cez môjLekár.eu ušetrí lekárom 20 až 40% telefonátov prichádzajúcich do ambulancie, čím lekár získava viac času pre samotné vyšetrovanie – ordinovanie. Zároveň získava istotu, že na rovnaký deň a hodinu bude objednaný len jeden pacient. Takže už žiadne duplicitné objednávky.
Lekár pri objednaní svojho pacienta na vyšetrenie ku kolegovi tiež nemusí telefonovať. Jednoducho si priamo vo svojom počítači pozrie kolegove voľné termíny on-line a pacienta rovno objedná.

Rýchlo, jednoducho, priamo, bez zbytočných telefonátov, bez jediného centu navyše a jedinej stratenej sekundy svojho času.
Je potrebné ambulanciu dočasne uzavrieť? Aj to môjLekár.eu umožňuje. Po zadaní termínu dočasného uzatvorenia ambulancie systém automaticky stiahne z ponuky termíny pre objednanie v zadanom čase a na už zadané objednávky lekára ihneď upozorní. Jediným klikom myšky lekár zruší kolízne objednávky,  systém sám informuje pacientov e-mailom o zrušení ich objednávky a ponúkne pacientom možnosť preobjednať sa na iný voľný termín. Systém sa riadi heslom: Neriešte veci, ktoré nemusíte. môjLekár.eu to urobí za Vás.
V neposlednom rade systém môjLekár.eu vedie presný prehľad všetkých objednávok, umožnuje stornovať jednotlivé objednávky alebo naopak zadávať objednávky k sebe do svojej ambulancie. Prístup k svojmu kontu má lekár prostredníctvom internetu z ktoréhokoľvek počítača pripojeného na internet. Takže ak ordinuje len v niektoré dni, napr. zo svojho domova si môže pozrieť, koľko pacientov a na aké termíny má objednaných. A môže si tak efektívnejšie manažovať pracovný čas.
To sú len základné výhody on-line systému môjLekár.eu. V prvom kole je celý systém plne integrovaný v Nemocnici Handlová - 2. Súkromná nemocnica s.r.o., súkromnej chirurgickej ambulancii v Žiari nad Hronom a niekoľkých súkromných ambulanciách v trenčianskom regióne. Od 15. decembra 2009 je systém prístupný pre všetkých lekárov, ambulancie, zdravotnícke centrá a kliniky, stomatológov, veterinárov ... Pre začatie využívania systému zo strany lekárov stačí ich registrácia na stránke www.mojlekar.eu a objednávanie do svojej ambulancie môžu spustiť ihneď, v priebehu niekoľkých sekúnd.

Veríme, že systém môjLekár.eu si získa širokú popularitu ako u pacientov tak aj u lekárov, čím naplní svoje poslanie – zjednodušiť a zefektívniť vzťah lekár – pacient.Viac informácii nájdete na www.mojLekár.eu.

Spoločnosť Ellington a.s. vznikla v januári 2008 a do predstavenstva zasadli odborníci z oblastí IT, ekonomiky a marketingu. Spoločne pripravili niekoľko projektových štúdií v oblasti internetu a postupne jednotlivé štúdie integrujú do praxe. Odborníci z radov Ellington a.s. úzko spolupracovali pri vývoji aplikácií pre elektronické on-line prevody financií pre významnú českú spoločnosť s licenciou českej národnej banky, či iných on-line projektov v oblasti financií. Tentokrát sa celý realizačný tím plne zameral na oblasť zdravotníctva, do ktorého vnáša svoje skúsenosti z oblasti internetu a vývoja on-line aplikácií. Ellington a.s. prináša svoj produkt (môjLekár.eu) bez akýchkoľvek dotácií či externej podpory. Celý projekt je financovaný z vlastných zdrojov. Jeho zavedenie je pre cieľovú skupinu finančne nenáročné, bez výrazného zaťažovania ich interných rozpočtov. Používaním naopak dochádza k zefektívneniu práce, k zautomatizovaniu pracovných procesov, čo má vysoko pozitívny dopad na šetrenie pracovného času a znižovanie prevádzkových nákladov.
Zavedením systému v Slovenskej republike spoločnosť Ellington a.s. Nekončí. V týchto dňoch začali prebiehať prvé jednania v Českej republike a veríme že začiatkom roku 2010 prinesie Ellington a.s. systém online objednávania k lekárom v českej verzii aj pre českých pacientov a lekárov.Ellington a.s., Podzámocká 69/10, 972 01 Bojnice, Slovensko

IČO: 43 892 809, IČ DPH: SK2022512052, Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín., oddiel Sa, vložka č.: 10549/R

Tel.: +421 (0)948 720 750, Tel.: +421 (0)903 862 680

E-mail: info@mojlekar.eu

Web: www.mojlekar.eu

Štítky :

Vo FN Trenčín hospitalizovali osem pacientov s kliešťovou encefalitídou

Považská Bystrica/Trenčín 6. júna (TASR) - Vo Fakultnej nemocnici (FN) v Trenčíne hospitalizovali osem pacientov ...