lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


24. - 26. 9. 2009 SLOVMEDICA, NON-HANDICAP, Slovenské dentálne dni 24. - 26. 9. 2009 SLOVMEDICA, NON-HANDICAP, Slovenské dentálne dni <br> Zdravotnícke výstavy zaujali odborníkov aj verejnosť. ...

authorLekari.sk categoryZaujímavosti

24. - 26. 9. 2009 SLOVMEDICA, NON-HANDICAP, Slovenské dentálne dni


Zdravotnícke výstavy zaujali odborníkov aj verejnosť.


Záverečná tlačová správa, 26.9.2009


V dňoch 24. - 26. 9. sa v areáli Incheba Expo Bratislava konalo trio medických výstav: Slovenské dentálne dni, Slovmedika a Non Handicap. V desiatom ročníku Slovenských dentálnych dní sa na ploche 4300 m˛ predstavilo 72 vystavovateľov z Českej republiky, Lichtenštajnska, Nemecka, Švajčiarska, Talianska a Slovenska. Jedenásty ročník výstavy zdravotníctva Slovmedika a siedmy ročník výstavy pre zdravotne postihnutých ľudí Non Handicap sa konali na ploche 1950 m˛ a zúčastnilo sa ich 51 vystavovateľov z Českej republiky, Poľska, Talianska a Slovenska.
Súbor medických výstav prilákal odborníkov z celého Slovenska. Výstavy navštívili kvôli oboznámeniu sa s najnovšími technológiami, či pomôckami pri liečbe pacientov a bohatým sprievodným programom. Slovenská komora zubných lekárov v spolupráci so Slovenskou stomatologickou spoločnosťou usporiadali medzinárodný stomatologický kongres. S veľkým záujmom sa stretol aj súbor odborných prednášok pod názvom Bratislavské zubotechnické dni.
Slovenská lekárska komora počas trvania výstav privítala členov na svojom sneme. Problémy a výzvy nemocníc sa stali predmetom diskusie počas zasadnutia Asociácie nemocníc Slovenska. Lekárska fakulta v spolupráci s Inchebou po prvýkrát zorganizovala projekt s názvom Vedecká kaviareň. Vytvorila priestor pre stretnutie verejnosti s poprednými odborníkmi v uvoľnenom prostredí kaviarne, kde sa diskutovali najrôznejšie medicínske témy.
Výstavy naplnili svoje ciele čo sa týka odbornej hodnoty, ako aj komerčného prínosu pre vystavujúce spoločnosti. V budúcom roku sa Slovenské dentálne dni, Slovmedika a Non Handicap konajú v Incheba Expo Bratislava v termíne 7. - 9. október 2010.


Pre viac informácií kontaktujte:

Martina Sekulová

Communication manager, hovorkyňa


T 00421-2-6727 3345

F 00421-2-6727 2254

M 00421-911 100 726

E msekulova@incheba.sk


W www.incheba.sk

Štítky :

ASL: V prípade, že sa nezvýšia zdroje pre ambulantný sektor, zavedú sa poplatky

Bratislava 26. februára (TASR) - V prípade, že sa nezvýšia zdroje pre ambulantný sektor, pristúpi ...