lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

MUDr. Alica Čillíková Pediater

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
MUDr.. Alica Čillíková

Požiarnícka 1
08222 Šarišské Michaľany
Telefón: 051/4582389
E-mail: kontakt na lekára

Ambulancia všeobecného lekára pre deti a dorast. Diagnostika, liečba a preventívna starostlivosť o pacientov od 0 do 19-tich rokov, vrátane očkovaní (povinných aj nepovinných, ale aj odporúčaných ), CRP metóda pri stanovení diagnózy (vyšetrenie zápalového markera CRP z kvapky krvi z prsta do 3 minút či sa jedná o zápal bakteriálneho alebo vírusového pôvodu ). Ordinačné hodiny sú rozdelené na kuratívu ( vyhradený čas pre chorých pacientov ) a čas venovaný pre zdravých klientov ( poradňa, očkovanie, preventívne prehliadky, konzultácie, odbery, návštevná služba ). Ambulancia je vybavená germicídnym žiaričom na dezinfekciu pracovného priestoru. Vykonávam vyšetrenie uší otoskopom, vyšetrenie glykémie. Poskytujem inhalácie na ambulancii. Na preventívne prehliadky upozorňujem rodičov poštou. Rada poradím alebo vyšetrím pacientov aj mimo ordinačných hodín ( za úhradu ), možnosť návštevnej služby po dohode s lekárom.

Zmluvné poisťovne : som zmluvným lekárom všetkých zdravotných poisťovní Lokalizácia ambulancie : Požiarnicka 1, Šarišské Michaľany

Ďalšie výhody :

- príjemné prostredie, v blízkosti, kde sídli ambulancia je lekáreň, možnosť parkovania, objednávací systém bez čakania ( na presný čas, za úhradu,... osobne, telefonicky, mobilom, mailom ), ambulancia sídli v budove, kde sú ďalšie dve ambulancie. Spolupracujem s ostatnými odbornými ambulanciami (sprostredkovanie odborného vyšetrenia špecialistami )

-prednostné vyšetrenie akútnych stavov

-možnosť objednania aj mimo ordinačných hodín ( za úhradu )

-poskytujem nadštandardnú starostlivosť (osobitný zreteľ kladieme na individuálny prístup k pacientovi )

-príjem nových pacientov aj mimo rajonizácie

-komunikujem v angličtine

Rajonizácia : zdravotný obvod určený Prešovským samosprávnym krajom

Ordinačné hodiny :

- poradňa – Utorok 13 00 - 14 30

- prevencia - Štvrtok 10 00 - 14 00

- pracovná doba 07 30 - 15 00

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Pondelok 07 30 - 12 30
Utorok 07 30 - 12 30
Streda 07 30 - 12 30
Štvrtok 07 30 - 09 30
Piatok 07 30 - 12 30
Sobota
Nedeľa

Lekárne v blízkosti lekára MUDr. Alica Čillíková

MUDr. Alica Čillíková na mape

Štatistika návštevnosti profilu lekára MUDr. Alica Čillíková :
[2020-09 : 56x]
[2020-08 : 113x]

Proteínový koktail ANABOL24 - Recenzia

Priberanie telesnej váhy (najmä svalovej hmoty) je komplikovaný proces v ktorom zohráva rolu okrem genetiky a tréningu predovšetkým strava. Obzvlášť človek, ktorý ťažko priberá, by si mal stravu sledovať a prijať denne dostatok kalórií, makronutrientov (bielkovín, sacharidov, tukov), vitamínov a minerálov.