lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

MUDr. Renáta Gerová Pediater

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
MUDr.. Renáta Gerová

Janka Borodáča 2
083 01 Sabinov
Mobil: 0907/333643
E-mail: kontakt na lekára

Filozofia ambulancie: Všetko pre detského pacienta bez ohľadu na vek. Liečebná a preventívna starostlivosť o pacientov od narodenia do 19-tich rokov, vrátane očkovaní, odberov, preventívnych a liečebných návštev.

Ambulantné hodiny rozdelené na kuratívu, poradne, očkovanie, preventívne prehliadky a konzultácie (aj nepovinné očkovania). CPR metóda pri stanovení diagnózy. Vyšetrenie uší otoskopom, vyšetrenie glykémie.

Radi poradíme alebo vyšetríme aj mimo ordinačných hodín.

Príjem nových pacientov, zdravotná výchova, objednávky aj telefonicky. Na preventívne prehliadky upozorňujeme rodičov poštou a telefonicky. Ďalšie výhody: germicídny žiarič v priestoroch ambulancie na dezinfekciu pracovného priestoru, čakáreň zariadená ako detský svet (šmýkalka,...). Kontakt na mobil po 13:00 hodine. Každý deň od 13:00 hod. návštevy (okrem štvrtku), štvrtok po 13:00 hod. poradňa, očkovanie detí od 0 do 12 mesiacov, utorok po 13:00 hod. prevencia pre školopovinné deti.

Som zakladateľkou občianskeho združenia celiatikov s rodinou i priateľmi Prešovsko-Sabinovsko. Pravidelne prispievam do odborných publikácií, ale aj časopisov o zdravom životnom štýle.

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Pondelok 07 00 - 15 00
Utorok 07 00 - 15 00
Streda 07 00 - 15 00
Štvrtok 07 00 - 15 00
Piatok 07 00 - 15 00
Sobota
Nedeľa

Lekárne v blízkosti lekára MUDr. Renáta Gerová

Kontaktný formulár

* Meno a priezvisko:
* Telefón:
* E-mail:
* Správa pre lekára:
Polia označené * sú povinné. Správa bude doručená do profilovej karty lekára.

Ochrana osobných údajov.

Účelom spracovania osobných údajov spoločnosťou EURONET SK s.r.o. je vytvorenie profilu pre potrebu používania služieb na portáloch Klub.lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk. Viac o ochrane osobných údajov sa dozviete TU.

Potvrdzujem, že mám minimálne 18 rokov.

Súhlasím s tým, aby spoločnosť EURONET SK s.r.o., spracúvala moje osobné údaje za účelom registrácie na portáloch uvedenej spoločnosti, hlavne na Klub.Lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk, ktorá umožňuje využívať služby týchto portálov. Ochranu osobných údajov a Etický kódex som si prečítal(a) a súhlasím s ním.

Súhlasím s používaním mojej e-mailovej adresy spoločnosťou EURONET SK s.r.o., na zasielanie komerčných e-mailov.

Súhlas udeľujem na obdobie trvania zmluvného vzťahu a som si vedomý/á, že ich môžem kedykoľvek odvolať.

MUDr. Renáta Gerová na mape

Štatistika návštevnosti profilu lekára MUDr. Renáta Gerová :
[2020-01 : 231x]
[2019-12 : 209x]

Bojnice: V zoo Bojnice potvrdili výskyt vtáčej chrípky

Bojnice 25. januára (TASR) - V Národnej zoologickej záhrade v Bojniciach potvrdili výskyt vtáčej chrípky u kačice a lyžičiara. Pre TASR to v sobotu potvrdil riaditeľ Štátnej veterinárnej a potravinovej správy SR Jozef Bíreš. Doplnil, že zoo preventívne zatvorili už v piatok (24. 1.), keď pitevný nález poukazoval na možnosť vtáčej chrípky.