lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


MUDr. Abdul Mohammad Shinwari Psychiater

Štatistika návštevnosti profilu lekára MUDr. Abdul Mohammad Shinwari :
2024-04 : 92x
2024-03 : 206x

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
MUDr.. Abdul Mohammad  Shinwari

Dobšinského 4861
979 01 Rimavská Sobota
Mobil: 0905 458 236
E-mail: kontakt na lekára

PsychoLine s.r.o. - psychiatrická ambulancia pod vedením MUDr. Abdul Mohammad Shinwari so sídlom v Rimavskej Sobote sa venuje ambulantnej starostlivosti o pacientov s psychickými poruchami, diagnostike a liečbe duševných porúch.
V obore psychiatrie a duševných porúch sa pohybujeme už od roku 2002, od roku 2009 pôsobíme v rámci aktuálnej ambulancie. 
Naša psychiatrická ambulancia je neštátnym zdravotníckym zariadením, ktoré poskytuje zdravotnú starostlivosť v špecializovanom odbore psychiatria.
 
Našim pacientom ponúkame flexibilitu, ústretovosť, no predovšetkým empatiu a priateľský prístup počas konzultácií v príjemnom prostredí našej ambulancie.

Naša ambulancia má zmluvný vzťah so všetkými zdravotnými poisťovňami.


Ako sa objednať?

Pacientom ponúkame možnosť objednania na odborné psychiatrické vyšetrenie e-mailom, telefonicky, prípadne osobne - priamo v našej ambulancii. Akútne stavy preberieme bez objednania.

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Pondelok 7:00 15:30
Utorok 7:00 15:30
Streda 7:00 16:30
Štvrtok 7:30 15:30
Piatok 7:00 14:30
Sobota
Nedeľa

Lekárne v blízkosti lekára MUDr. Abdul Mohammad Shinwari

MUDr. Abdul Mohammad Shinwari na mape

Zľava 10% na vozidlá Škoda pre lekárov a zdravotníckych profesionálov

Práca lekárov, sestier, lekárnikov a ďalších zdravotníckych profesionálov nie je len povolanie, je to poslanie. Spoločnosť IMPA si váži prácu celého zdravotníckeho personálu. Ich oddanosť a neustálu snahu prinášať výnimočnú zdravotnú starostlivosť si ctí, a preto im prináša špeciálnu ponuku.