lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

MUDr. Mohamed Abu Zaid Všeobecný lekár pre dospelých

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
MUDr.. Mohamed Abu Zaid

Prostejovská 39/B
08001 Prešov
Telefón: 051/7710719
E-mail: kontakt na lekára

Ambulancia všeobecného lekára pre dospelých.

Diagnostika, liečba a preventívna starostlivosť o pacientov od 19-tich rokov , vrátane očkovaní (povinných aj nepovinných, ale aj odporúčaných ), odberov, vyšetrenie glykémie... Ordinačné hodiny sú rozdelené na kuratívu ( vyhradený čas pre chorých pacientov ) a čas venovaný pre geriatrických pacientov ( v popoludňajších hodinách návštevná služba pri akútnom zhoršení zdravotného stavu v domácom prostredí – po dohode s lekárom ),...Špecializácia na preventívne prehliadky vo vzťahu ku práci.

Ambulancia je vybavená germicídnym žiaričom na dezinfekciu pracovného priestoru. Podávam krátkodobú infúznu liečbu. Venujem sa aj poradenskej činnosti a kuratíve v oblasti správnej životosprávy. Spolupracujem s ostatnými odbornými ambulanciami. Poskytujem konzultácie v oblasti mentálnej hygieny. Vypracuvávam posudky spôsobilosti. Poskytujem EKG vyšetrenie, liečba biolampou. Podávam krátkodobú ambulantnú infúznu liečbu. Prevádzam preventívne prehliadky podľa jednotlivých vekových kategórií. Poradenská služba, rád poradím alebo vyšetrím pacientov aj mimo ordinačných hodín ( po dohode s lekárom ).

Atestácie a licencie : aj z internej medicíny

Zmluvné poisťovne : som zmluvným lekárom všetkých zdravotných poisťovní Lokalizácia ambulancie : Prostějovská 39/B, Centrum – sídl. III. Prešov, prízemie Dopravné spojenie do ambulancie : v blízkosti ambulancie zastávka MHD Prešov.

Ďalšie výhody : príjemné prostredie, v budove, kde sídli ambulancia je lekáreň, bezbariérový prístup do budovy, možnosť parkovania pri budove, objednávací systém bez čakania (osobne, telefonicky-po dohode s lekárom ), ambulancia sídli pri budove zdravotného strediska, kde sa zároveň nachádza RTG pracovisko, rehabilitačné centrum, ambulancie ďalších odborných lekárov. Spolupracujem s ostatnými odbornými ambulanciami ( sprostredkovanie odborného vyšetrenia špecialistami).

Prednostne vyšetrím akútne stavy.

Možnosť objednania aj mimo ordinačných hodín ( po dohode s lekárom ).

Poskytujem nadštandardnú starostlivosť ( osobitný zreteľ kladiem na individuálny prístup k pacientovi).

Príjem nových pacientov aj mimo rajonizácie.

Komunikujem v angličtine, arabčine a hebrejčine.

Rajonizácia : zdravotný obvod určený Prešovským samosprávnym krajom.

Zdravotná sestra : Martina Macková

Každý pracovný deň od 13:00 návštevy + administratíva.

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Nedeľa 07 30 - 13 00
Pondelok 07 30- 13 00
Utorok 07 30 - 13 00
Streda 07 30 - 11 00 ( LPK )
Štvrtok 07 30 - 13 00
Piatok
Sobota

Lekárne v blízkosti lekára MUDr. Mohamed Abu Zaid

Kontaktný formulár

* Meno a priezvisko:
* Telefón:
* E-mail:
* Správa pre lekára:
Polia označené * sú povinné. Správa bude doručená do profilovej karty lekára.

Ochrana osobných údajov.

Účelom spracovania osobných údajov spoločnosťou EURONET SK s.r.o. je vytvorenie profilu pre potrebu používania služieb na portáloch Klub.lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk. Viac o ochrane osobných údajov sa dozviete TU.

Potvrdzujem, že mám minimálne 18 rokov.

Súhlasím s tým, aby spoločnosť EURONET SK s.r.o., spracúvala moje osobné údaje za účelom registrácie na portáloch uvedenej spoločnosti, hlavne na Klub.Lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk, ktorá umožňuje využívať služby týchto portálov. Ochranu osobných údajov a Etický kódex som si prečítal(a) a súhlasím s ním.

Súhlasím s používaním mojej e-mailovej adresy spoločnosťou EURONET SK s.r.o., na zasielanie komerčných e-mailov.

Súhlas udeľujem na obdobie trvania zmluvného vzťahu a som si vedomý/á, že ich môžem kedykoľvek odvolať.

MUDr. Mohamed Abu Zaid na mape

Štatistika návštevnosti profilu lekára MUDr. Mohamed Abu Zaid :
[2020-02 : 299x]
[2020-01 : 356x]

Radíme:S liekmi na chrípku sa treba poradiť s lekárnikom a čítať príbalový leták

Bratislava 24. februára (TASR) – Pri kúpe liekov na chrípku a prechladnutie nie je vhodné rozhodovať sa len na základe reklamy alebo odporúčania známych. Dôležité je riadiť sa pokynmi v príbalovom letáku a radami lekárnika. Upozorňujú na to odborníci z Asociácie na ochranu práv pacientov (AOPP) na webovej stránke projektu Lieky s rozumom.