lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

MUDr. Ľubica Ferenčáková Psychiater

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
MUDr.. Ľubica Ferenčáková

Panelova 2
040 11 Košice
Telefón: 055 / 699 80 27
E-mail: kontakt na lekára

 

e-mail - N E F U N G U J E !!!

MUDr. Ľubica Ferenčáková

Ukončila LF UPJŠ Košice, má atestáciu z odboru psychiatria a ukončený certifikovaný psychoterapeutický výcvik v kognitívne-behaviorálnej psychiatrii.

 

Liečba na našej ambulancii je zameraná na  diagnostiku a liečba duševných porúch dospelých vrátane závislosti od alkoholu, s výnimkou závislosti od drog.

Našou snahou okrem účinnej liečby je aj to, aby ste sa u nás cítili dobre , preto okrem odbornosti kladieme veľký  dôraz na komunikáciu .

Snažíme sa o vytvorenie dobrého terapeutického vzťahu s pacientom, ktorý je podľa našej mienky jeden z kľúčových faktorov úspešnej liečby.

Pacienti na našej ambulancii sa objednávajú na tel. čísle 055/6998027 a časy objednania sú orientačné vzhľadom na to , že dĺžka vyšetrenia závisí od stavu pacienta.


Liečba je  zameraná na farmakoterapiu a psychoterapiu.

V dnešnej dobe ľudí trápia rozličné psychické ťažkosti .Často trpia depresiami, úzkosťou, vnútorným napätím, , majú problémy so spánkom. Často sú  v strese alebo v časovej tiesni. Môžu mať aj nepríjemné telesné pocity ako je búšenie srdca,  napätie, triaška, tráviace ťažkosti, pritom príčina je často práve v psychike.

Okrem účinných liekov sa môžete svojich trápení zbaviť aj kognitívne behaviorálnou psychoterapiou, ktorá vás naučí, ako pracovať s myšlienkami, ako zvládať napätie, stres, nepríjemné telesné pocity a ako prekonať úzkosť.

Vykonávame  aj psychiatrické vyšetrenie po odňatí vodičského preukazu pri pozitívnej dychovej skúške na alkohol.

 Nájdete nás : 

Oproti poliklinike JUH - svetlozelená budova a červeným nápisom - Lekáreň na Panelovej.
Zástavka električky - 3,4,7 - zástavka Stará nemocnica,
Zástavka autobusu - 12,15,16 zastávka stará nemocnica.

Možnosti parkovania - pred budovou, alebo na parkovisku oproti poliklinike JUH.

Zastupovanie v prípade nutnosti - Psychiatrická ambulancia  Univerzitnej nemocnice L.Pasteura Rastislavova 43  č.t. 055/6152724.

Ordinačné hodiny   od 1.6.2018  zmena

Plánovaná neprítomosť

Dovolenka 24.6.-1.7.2019   , potom 1 deň - 26.7.2019 a  potom 31.7.-9.8.2019 - dovolenka , zastupovanie - v prípsde potreby/akútne stavy/ psychiatrická ambulancia UNLP Rastislavova 43

 

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Pondelok 11:00 - 17:00
Utorok 07:45 - 14:00
Streda 07:45 - 13:45
Štvrtok 07:45 - 13:45
Piatok 07:45 - 13:30
Sobota
Nedeľa

Lekárne v blízkosti lekára MUDr. Ľubica Ferenčáková

Kontaktný formulár

* Meno a priezvisko:
* Telefón:
* E-mail:
* Správa pre lekára:
Polia označené * sú povinné. Správa bude doručená do profilovej karty lekára.

Ochrana osobných údajov.

Účelom spracovania osobných údajov spoločnosťou EURONET SK s.r.o. je vytvorenie profilu pre potrebu používania služieb na portáloch Klub.lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk. Viac o ochrane osobných údajov sa dozviete TU.

Potvrdzujem, že mám minimálne 18 rokov.

Súhlasím s tým, aby spoločnosť EURONET SK s.r.o., spracúvala moje osobné údaje za účelom registrácie na portáloch uvedenej spoločnosti, hlavne na Klub.Lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk, ktorá umožňuje využívať služby týchto portálov. Ochranu osobných údajov a Etický kódex som si prečítal(a) a súhlasím s ním.

Súhlasím s používaním mojej e-mailovej adresy spoločnosťou EURONET SK s.r.o., na zasielanie komerčných e-mailov.

Súhlas udeľujem na obdobie trvania zmluvného vzťahu a som si vedomý/á, že ich môžem kedykoľvek odvolať.

MUDr. Ľubica Ferenčáková na mape

Štatistika návštevnosti profilu lekára MUDr. Ľubica Ferenčáková :
[2019-09 : 261x]
[2019-08 : 494x]
[2019-07 : 446x]

Humenné: Nemocnica rekonštruuje priestory, nakúpi nové prístroje

Humenné 27. augusta (TASR) – Nemocnica A. Leňa v Humennom začala počas leta rekonštrukciu svojich priestorov. Ich cieľom je spojiť interné a neurologické oddelenie a tiež neurologickú a internú jednotku intenzívnej starostlivosti (JIS). Vďaka nenávratnému finančnému príspevku z eurofondov a spoluúčasti nemocnice, v rámci celkovej investície 3,5 milióna eur tiež nemocnica nakúpi nové ...