lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

MUDr. Boleslav Bakalár Ortopéd

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
MUDr.. Boleslav  Bakalár

Československej armády č. 18 OC TIP-TOP 1.p.
040 01 Košice
Telefón: 055 / 6234 094
Web: www.ortopedia-tip-top.com
E-mail: kontakt na lekára

 

Ortopedická ambulancia.

- Naša ambulancia s bezbariérovým prístupom, s nadštandardným technickým vybavením je vybavená najnovšou technológiou zdravotníckych zariadení vrátane sterilizácie vzduchu, klimatizácie čakární s nápoj. automatom, audiovizuálnej a zabezpečovacej techniky, potrebných pre komfortné ambulantné vyšetrenie v odbore ortopédia, vrátane ultrazvukového vyšetrenia pohybového aparátu.

Vyšetrenie a ošetrenie v plnom rozsahu od dojčeneckého veku    ( komplexné vyšetrenie s USG vyšetrením bedr. kĺbov a príp. konzervatívnou liečbou ) až po neskorý vek ( vo všetkých oblastiach ambulantnej praxe; ochorenia chrbtice a kĺbov - artrózy s kompletnou vnútrokĺbnou i alternatívnou liečbou, ambulantná injekčná a infúzna liečba, precízna diagnostika, kontinuálne sledovanie a liečba osteoporózy, spolupráca v prípade potreby hospitalizácie, operačného výkonu so všetkými ortopedickými klinikami a lôžkovými oddeleniami v SR, aj iných odborov ).

OBJEDNANIE NA VYŠETRENIE

z tohto portálu nie je možné, môžete sa objednať cestou www.ecasenka.sk alebo www.navstevalekara.sk

Odborný lekár - špecialista ortopéd so 40 ročnou praxou v odbore so zdravotnou sestrou s 30 ročnou praxou erudovanou v chirurg. odboroch sú pripravení poskytnúť nadštandardnú liečebnú a preventívnu starostlivosť s maximálnou snahou a profesionálnym prístupom -
pacient friendly

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Pondelok 07 30 -13 00, 14 00 - 15 00 - len objednaní pacienti
Utorok 07 30 -13 00, 14 00 - 15 00 - len objednaní pacienti
Streda 07 30 -13 00, 14 00 - 15 00 - len objednaní pacienti
Štvrtok 07 30 -13 00, 14 00 - 15 00 - len objednaní pacienti
Piatok detský deň
Sobota voľná
Nedeľa voľná

Lekárne v blízkosti lekára MUDr. Boleslav Bakalár

Kontaktný formulár

* Meno a priezvisko:
* Telefón:
* E-mail:
* Správa pre lekára:
Polia označené * sú povinné. Správa bude doručená do profilovej karty lekára.

Ochrana osobných údajov.

Účelom spracovania osobných údajov spoločnosťou EURONET SK s.r.o. je vytvorenie profilu pre potrebu používania služieb na portáloch Klub.lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk. Viac o ochrane osobných údajov sa dozviete TU.

Potvrdzujem, že mám minimálne 18 rokov.

Súhlasím s tým, aby spoločnosť EURONET SK s.r.o., spracúvala moje osobné údaje za účelom registrácie na portáloch uvedenej spoločnosti, hlavne na Klub.Lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk, ktorá umožňuje využívať služby týchto portálov. Ochranu osobných údajov a Etický kódex som si prečítal(a) a súhlasím s ním.

Súhlasím s používaním mojej e-mailovej adresy spoločnosťou EURONET SK s.r.o., na zasielanie komerčných e-mailov.

Súhlas udeľujem na obdobie trvania zmluvného vzťahu a som si vedomý/á, že ich môžem kedykoľvek odvolať.

MUDr. Boleslav Bakalár na mape

Štatistika návštevnosti profilu lekára MUDr. Boleslav Bakalár :
[2020-01 : 144x]
[2019-12 : 198x]

Novoročnú depresiu môže spôsobovať aj prechod z veselého vianočného obdobia

Bratislava 12. januára (TASR) - Prechod z veselého vianočného obdobia, počas ktorého majú ľudia dlhé voľno, oddychujú, bavia sa, veľa jedia a pijú, alebo si dovolia lenivosť, do začiatku dlhého, tmavého a studeného januára môže na niekoho pôsobiť deprimujúco. Pre fenomén novoročnej depresie či pocitov úzkosti na začiatku nového roka zatiaľ odborníci nemajú jednoznačné vysvetlenie. Takýto stav ...