lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


LEVOČA: Zraneného robotníka čaká ešte jedna traumatologická operácia Levoča 13. augusta (TASR) - Zdravotný stav robotníka z Handlovej, ktorého hospitalizovali v levočskej nemocnici ...

authorTASR dateVloženie/úprava Pondelok, 30.11.-0001 categoryDenné správy

Levoča 13. augusta (TASR) - Zdravotný stav robotníka z Handlovej, ktorého hospitalizovali v levočskej nemocnici po výbuchu v rozostavanom diaľničnom tuneli Šibenik, je stabilizovaný a postupne sa zlepšuje. Pre TASR to potvrdila hovorkyňa skupiny AGEL Hana Szotkowská."Pacient utrpel poranenie hlavy a zlomeninu pravej nohy, čaká ho v najbližšej dobe ešte jedna traumatologická operácia, ktorú však bude musieť podstúpiť na vyššom pracovisku, teda v inej nemocnici," uviedla Szotkowská. Zatiaľ však nevedela povedať, kam zraneného prevezú a kedy to bude.Nekontrolovaný výbuch v rozostavanom tuneli Šibenik, ku ktorému došlo v pondelok (12. 8.) v skorých ranných hodinách, usmrtil jedného muža, ďalší leží vo vážnom stave v košickej nemocnici. V Nemocnici Poprad, a. s., sú hospitalizovaní ďalší dvaja zranení.

Štítky :

Radíme: Vysoký krvný tlak sa môže prejavovať bolesťou hlavy či chronickou únavou

Bratislava 24. apríla (TASR) - Vysoký krvný tlak nebolí. Pacient o ňom často nemusí vedieť. ...