lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

MUDr. Tibor Barta PhD.Otorinolaryngológ

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
Tibor  Barta


Bratislava
E-mail: kontakt na lekára

Primár I.ORL kliniky FNsP, LFUK a SZU Bratislava, ktorá sídli na Antolskej ul. 11, v Bratislave- Petržalke. Poskytujem liečbu prakticky celej škály ORL chorôb so zameraním sa najmä na chirurgickú liečbu nosa, prinosových dutín, vonkajšieho a stredného ucha, hltana, hrtana, štítnej žľazy a slinných žliaz. Venujem sa aj onkochirurgii v ORL oblasti, teda nádory nosa, PND, hltana, hrtana, nádorom krku (benígne a malígne, nádorom slinných žliaz a štítnej žľazy a príštitných teliesok, nádory prednj e laterálne bázy lebky.

Každý pondelok mám ambulantné konzultačné hodiny od 8,30 do 14,00 hod., objednať sa dá na t.č. 02/68672556. Ostatné dni v týždni operujem a vediem oddelenie.

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa

Lekárne v blízkosti lekára MUDr. Tibor Barta PhD.

MUDr. Tibor Barta PhD. na mape

Štatistika návštevnosti profilu lekára MUDr. Tibor Barta PhD.:
[2020-06 : 17x]
[2020-05 : 254x]

Lekári POZOR na podvodné dezinfekcie – Nenechajte sa oklamať

Profesionálni predajcovia certifikovaných dezinfekčných produktov hlásia prudký nárast podvodníkov predávajúcich nelegálnu dezinfekciu vo svojich online obchodoch. Už od nástupu svetovej pandémie ochorenia COVID-19 sa na trhu biocídnych prípravkov začínali postupne objavovať firmy predávajúce nechválené dezinfekčné prostriedky, ktoré môžu vážne škodiť zdraviu i životnému prostrediu. V posledných dňoch sa však s takýmito podnikavcami, hľadiacimi iba po rýchlom zisku, doslova roztrhlo vrece.