lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

MUDr. Tibor Barta PhD.Otorinolaryngológ

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
Tibor  Barta


Bratislava
E-mail: kontakt na lekára

Primár I.ORL kliniky FNsP, LFUK a SZU Bratislava, ktorá sídli na Antolskej ul. 11, v Bratislave- Petržalke. Poskytujem liečbu prakticky celej škály ORL chorôb so zameraním sa najmä na chirurgickú liečbu nosa, prinosových dutín, vonkajšieho a stredného ucha, hltana, hrtana, štítnej žľazy a slinných žliaz. Venujem sa aj onkochirurgii v ORL oblasti, teda nádory nosa, PND, hltana, hrtana, nádorom krku (benígne a malígne, nádorom slinných žliaz a štítnej žľazy a príštitných teliesok, nádory prednj e laterálne bázy lebky.

Každý pondelok mám ambulantné konzultačné hodiny od 8,30 do 14,00 hod., objednať sa dá na t.č. 02/68672556. Ostatné dni v týždni operujem a vediem oddelenie.

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa

Lekárne v blízkosti lekára MUDr. Tibor Barta PhD.

Kontaktný formulár

* Meno a priezvisko:
* Telefón:
* E-mail:
* Správa pre lekára:
Polia označené * sú povinné. Správa bude doručená do profilovej karty lekára.

Ochrana osobných údajov.

Účelom spracovania osobných údajov spoločnosťou EURONET SK s.r.o. je vytvorenie profilu pre potrebu používania služieb na portáloch Klub.lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk. Viac o ochrane osobných údajov sa dozviete TU.

Potvrdzujem, že mám minimálne 18 rokov.

Súhlasím s tým, aby spoločnosť EURONET SK s.r.o., spracúvala moje osobné údaje za účelom registrácie na portáloch uvedenej spoločnosti, hlavne na Klub.Lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk, ktorá umožňuje využívať služby týchto portálov. Ochranu osobných údajov a Etický kódex som si prečítal(a) a súhlasím s ním.

Súhlasím s používaním mojej e-mailovej adresy spoločnosťou EURONET SK s.r.o., na zasielanie komerčných e-mailov.

Súhlas udeľujem na obdobie trvania zmluvného vzťahu a som si vedomý/á, že ich môžem kedykoľvek odvolať.

MUDr. Tibor Barta PhD. na mape

Štatistika návštevnosti profilu lekára MUDr. Tibor Barta PhD.:
[2019-10 : 93x]
[2019-09 : 203x]
[2019-08 : 195x]

B. Bystrica: Onkochirurg Ivan Turčan sa stal top lekárom vo svojom odbore

Banská Bystrica 9. októbra (TASR) – Výnimočnou lekárskou osobnosťou a top lekárom v kategórii chirurgia sa stal primár banskobystrického onkochirurgického oddelenia Mammacentra sv. Agáty Ivan Turčan. Víťazstvo vo svojom medicínskom odbore získal v uplynulých dňoch v ankete odborného týždenníka Zdravotnícke noviny, v ktorej hlasovali odborníci a čitatelia.