lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


MUDr. Tibor Barta PhD.Otorinolaryngológ

Štatistika návštevnosti profilu lekára MUDr. Tibor Barta PhD.:
2024-07 : 149x
2024-06 : 209x

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
Tibor  Barta


Bratislava
E-mail: kontakt na lekára

Primár I.ORL kliniky FNsP, LFUK a SZU Bratislava, ktorá sídli na Antolskej ul. 11, v Bratislave- Petržalke. Poskytujem liečbu prakticky celej škály ORL chorôb so zameraním sa najmä na chirurgickú liečbu nosa, prinosových dutín, vonkajšieho a stredného ucha, hltana, hrtana, štítnej žľazy a slinných žliaz. Venujem sa aj onkochirurgii v ORL oblasti, teda nádory nosa, PND, hltana, hrtana, nádorom krku (benígne a malígne, nádorom slinných žliaz a štítnej žľazy a príštitných teliesok, nádory prednj e laterálne bázy lebky.

Každý pondelok mám ambulantné konzultačné hodiny od 8,30 do 14,00 hod., objednať sa dá na t.č. 02/68672556. Ostatné dni v týždni operujem a vediem oddelenie.

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa

Lekárne v blízkosti lekára MUDr. Tibor Barta PhD.

MUDr. Tibor Barta PhD. na mape

Hmyz nepredstavuje riziko len pre alergikov - Alergénová imunoterapia

Pobyt v prírode býva pre alergikov častokrát náročný a nepríjemný, obzvlášť počas letných mesiacov. Pre ľudí, ktorí sú alergickí na bodnutie včelou, osou či iným hmyzom však nejde len o osobný diskomfort – takéto bodnutie môže u nich vyvolať až život ohrozujúcu reakciu. Odborníci a pacienti pri príležitosti Svetového dňa alergií upozorňujú, že v takýchto prípadoch je okrem prvej pomoci kľúčová aj účinná liečba – alergénová imunoterapia.