Maderoterapia - 1100€ netto za 16dníBc. Vanesa Malcekova, MBA - Beauty Ness / Madero Ness, Aupark, Einsteinova, Petržalka

Maderoterapia - 1100€ netto za 16dní

Počet prezretí inzerátu: 63x

Pozícia: Maderoterapia
Miesto práce: Aupark, Einsteinova, Petržalka
Firma: Bc. Vanesa Malcekova, MBA - Beauty Ness / Madero Ness

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Termín nástupu: 6.5.2024
Mzdové podmienky (brutto): 756 - 1 500 EUR/mesiac. Pracuje sa 4 dni, 3 dni voľno. Pracujete jeden deň a druhý deň voľno. Práca nie je náročná. V čistom 1100€. Základná mzda - 756€ Príplatok za víkend - cca 100€ Finančný príspevok na stravovanie - cca 60€ Bonus k práci - 300€ Práca možná na mandátna zmluva - 1350€.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Do nášho salónu Madero Ness hľadáme šikovných kolegov s pozitívnym prístupom k práci, ktorí dokážu poskytnúť pre klientky najlepší servis.

Maderoterapia sa vykonáva drevenými valčekami a tento druh masáže je zameraný na správne fungovanie lymfy.

Práca nie je náročná a všetko Vás naučíme.

Zamestnanecké výhody, benefity
Zaškolenie
Profesionálne školenie
Certifikát maderoterapia telo a tvár

Informácie o výberovom konaní
Do salónu hľadáme iba osoby, ktoré ovládajú slovenský jazyk na úrovni B1. Pre urýchlenie môžete zavolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
6.5.2024

Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
zdravotníctvo, masér, fyzioterapeut, zubný asistent, zdravotná sestra

Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Reprezentatívny vzhľad, zodpovednosť, komunikatívnosť, pozitívny prístup k práci.

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Firma, ktorá má dlhoročné skúsenosti s maderoterapia na Slovensku a v Rakúsku.

Počet zamestnancov
3-4 zamestnanci

Informácie:
Bc. Vanesa Malcekova, MBA - Beauty Ness / Madero Ness
Bratská 3, 851 01 Bratislava
IČO: 51867729
DIČ / IČ DPH: 1124858020
Tel.: +421 948 668 812
Web:
E-mail: maderoness@gmail.com

NA KOHO MYSLÍŠ, KEĎ SI PRIPÍNAŠ NARCIS? Deň narcisov 2024

Liga proti rakovine pomáha na Slovensku onkologickým pacientom a ich blízkym už 34 rokov a to aj vďaka známej zbierke Deň narcisov. Jej 28. ročník sa bude v uliciach našich miest a obcí konať 18. apríla...