lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Zubný lekár Be Healthy s.r.o.BE HEALTHY s.r.o., Handlová

Zubný lekár Be Healthy s.r.o.

Zubný lekár

Pozícia: Zubný lekár
Miesto práce: Handlová
Firma: BE HEALTHY s.r.o.

Zubný lekár

Be Healthy s.r.o.

Miesto práce

Handlová

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Termín nástupu

ihneď

Mzdové podmienky (brutto)

4 500 - 7 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného lekára / lekárku do zabehnutej zubnej kliniky v meste Handlová, okres Prievidza.

Ponúkame nadštandardné platové podmienky, prácu na novom kresle s RVG, moderné vybavenie ambulancie: OPG, CBCT, intraorálny skener, 3D tlač, mikroskop, piezochirurgia, kompletné endodontické, chirurgické a implatológické strojové vybavenie a skvelý tím.

Zamestnanecké výhody, benefity

- Vysoké férové odmeny

- Zabezpečené ubytovanie

- Nastaviteľný pracovný čas.

- Práca v moderných podmienkach

- Možnosť sa posúvať v zaujímavom odbore

- Príjemný a profesionálny kolektív

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Kompetencia

Empatia

Zodpovednosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme zabehnutá zubná klinika. Spolupracujeme so všetkými zdrav. poisťovňami, zameriavame sa na estetiku, mikroskopickú stomatológiu, chirurgiu a implantológiu. Nachádzame sa v nových priestranných priestoroch s najmodernejšim vybavením na trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: MUDr. Fruzína Dezsöová

Tel.: +421915505095

E-mail: info@behealthy.sk

Informácie:
BE HEALTHY s.r.o.
Prievidzská 37B, Handlová 972 51
IČO: 47572850
DIČ / IČ DPH: 2023962523
Tel.: 0915 505 095
Web: www.behealthy.sk

Lengvarský: Čakáme na odpoveď LOZ k memorandu,ak to bude možné,zmeny zapracujeme

Bratislava 8. novembra (TASR) - Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR čaká na odpoveď Lekárskeho odborového združenia (LOZ) k návrhu memoranda. "Pokiaľ tam bude odpoveď, ktorú vieme zapracovať, tak zapracujeme," uviedol šéf rezortu Vladimír Lengvarský (nominant OĽANO). Ubezpečil, že na strane vlády je vôľa nájsť riešenia, tiež že viaceré z požiadaviek lekárskych odborárov už splnené boli.