lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Zubný lekár MiradoDent, Banská Bystrica

Zubný lekár

Počet prezretí inzerátu: 100x

Pozícia: Zubný lekár
Miesto práce: Banská Bystrica
Firma: MiradoDent

Hľadáme nového doktora do nášho týmu mladých a šikovných profesionálov s túžbou vzdelávať sa a pracovať s tými najmodernejšími technológiami podľa nových trendov pri ošetrovaní pacienta. Výhody ktoré ponúkame osobitný prístup, odmeny, príspevky na školenia, príspevky na šport, každé 3mesiace teambuilding so stravou a programom na cely víkend, možnosť zakúpenia zariadení podľa výberu doktora priamo pre neho a oveľa viac.
Informácie:
MiradoDent
Radvanská 12, Banská Bystrica, 97405
IČO: 50087223
DIČ / IČ DPH: 2120168380
Tel.: 0918733851
Web:
E-mail: miradodent@gmail.com

Najvyšší výnos Dňa narcisov za 28 rokov

Napriek náročnej dobe a neľahkej spoločenskej atmosfére na Slovensku si tradičná zbierka Deň narcisov udržiava priaznivcov, ktorí prispeli spoločne najvyššou čiastkou za celú históriu jej konania. Z výnosu každoročne Liga proti rakovine realizuje bezplatné projekty pre onkologických pacientov a ich blízkych. Aj tento rok i vďaka výnosu zbierky prichádza LPR s novinkou pre pacientov a pokračuje tiež vo svojich aktivitách prevencie pred rakovinou.