lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Zástupca/zástupkyňa riaditeľa Zariadenia pre seniorov - Pokora, n.o.POKORA, n.o., Trnavský kraj(práca vyžaduje cestovanie)

Zástupca/zástupkyňa riaditeľa Zariadenia pre seniorov - Pokora, n.o.

Pozícia: Zástupca/zástupkyňa riaditeľa Zariadenia pre seniorov
Miesto práce: Trnavský kraj(práca vyžaduje cestovanie)
Firma: POKORA, n.o.

Miesto práce: Trnavský kraj ( práca vyžaduje cestovanie)

Termín nástupu: Ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Mzdové podmienky brutto: 1 266 EUR/mesiac, plat je nástupný, zvýšenie už po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prevádzka zariadenia pre seniorov - príjem klientov, príjem zamestnancov, starostlivosť o chod zariadenia

- riešenie vzniknutých problémov

- všeobecná administratíva

Zamestnanecké výhody, benefity

strava na pracovisku, prémiový motivačný systém, pravidelné vzdelávanie zamestnancov, pravidelné zvyšovanie platu, možnosť ubytovania, pekné nové prostredie, práca na HPP na dobu neurčitú, prac. doba po-pia 7-15.30 h

Informácie o výberovom konaní

životopisy zasielajte na mail: personalne.pokora@gmail.com

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ sociálna práce/sociálne služby, poradenstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- znalosť Zákona o sociálnych službách

- samostatnosť, zodpovednosť, komunikácia, praktické myslenie, spoľahlivosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Poskytovanie sociálnych služieb

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bozena Malovcova

Tel.: +421902363999

E-mail: personalne.pokora@gmail.com

Informácie:
POKORA, n.o.
Trstínska 9, Trnava 91701
IČO: 45740283
DIČ / IČ DPH: 2023701768
Tel.: 0902 363 999
Web:

Nechodiť k urológovi je ako hrať hokej bez suspenzora, odkazuje Laco Nagy v novej Movember kampani

Počas novembra každoročne prebieha celosvetová kampaň Movember, ktorá vyzýva mužov na preventívne urologické prehliadky. Už piaty rok po sebe sa Slovenská urologická spoločnosť s Ligou proti rakovine