lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Všeobecný lekár pre dospelýchFARMPOL s.r.o., Jelenecká 139/41, 951 01 Nitrianske Hrnčiarovce

Všeobecný lekár pre dospelých

Pozícia: Všeobecný lekár pre dospelých
Miesto práce: Jelenecká 139/41, 951 01 Nitrianske Hrnčiarovce
Firma: FARMPOL s.r.o.

Náplň práce: Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v ambulancii všeobecného praktického lekára; diagnostika akútnych a chronických ochorení; predpisovanie liekov a zdravotníckych pomôcok; zaznamenávanie terapeutického postupu a výsledkov laboratórnych vyšetrení; vykonávanie preventívnych prehliadok podľa zákona a preventívnych prehliadok v súvislosti so zamestnaním.

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok, Dohodou.

Platobné podmienky: Dohodou.

Nástup: Apríl 2018, Dohodou.

Zamestnanecké benefity: Nadštandardné platové ohodnotenie, trvalý pracovný pomer, perspektívne a stabilné zamestnanie, príjemné pracovné prostredie.

Pracovný čas: Dohodou.

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie v obore:
vysokoškolské II. alebo III. stupňa, atestácia v odbore Všeobecné lekárstvo.

Jazykové znalosti: Slovenský jazyk – plynule.

Počítačové znalosti: MS Office, medicínsky software, email, internet.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:  Príjemné vystupovanie a proklientský prístup; pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť; znalosti cudzích jazykov sú výhodou, nie podmienkou.

Kontakt: FARMPOL s.r.o., tel. 0905 616 876. Štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov zašlite na emailovú adresu: lekarenma@gmail.com

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť FARMPOL je vlastníkom lekárne a má k dispozícii priestory pre poskytovanie ambulantnej starostlivosti, ktoré chce obsadiť všeobecným praktickým lekárom pre dospelých.

Informácie:
FARMPOL s.r.o.
Hlavná 493, Výčapy-Opatovce 951 44
IČO: 50644068
DIČ / IČ DPH: -
Tel.: 0905616876
Web:
E-mail: lekarenma@gmail.com