lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Sestra ADOS-SRDCE s.r.o.ADOS - SRDCE s.r.o., Gelnica

Sestra ADOS-SRDCE s.r.o.

Sestra ADOS

Pozícia: Sestra ADOS
Miesto práce: Gelnica
Firma: ADOS - SRDCE s.r.o.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Termín nástupu

Ihneď

Mzdové podmienky (brutto)

Do 1 300 EUR/mesiac

13.plat pri plnení plánu, príplatky cez víkend, štátne sviatky, peňažný príspevok na stravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti v domácom prostredí, administratíva v PC

Zamestnanecké výhody, benefity

Odborné školenia, osobnostný rast, dobrá pracovná atmosféra, nerobia sa nočné smeny. K dispozícii firemný mobil, služobné auto, firemný nootbok.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ošetrovatelstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s PC - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, etika, morálka, vysoké pracovné nasadenie

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť ADOS- SRDCE vznikla v roku 2001 s vyprofilovaný predmetom činnosti, ktorým je domáca ošetrovateľská starostlivosť. Úspešný rast jej priniesol stabilitu v oblasti ambulantnej zdravotnej starostlivosti. Naša práca je našim poslaním.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Kožuchová

Tel.: +421908643586

Email : maria.kozuchova@ados-srdce.eu

Informácie:
ADOS - SRDCE s.r.o.
Nová 351/45, Jaklovce 055 61
IČO: 36587923
DIČ / IČ DPH: 2021930394
Tel.: 0908 643 586
Web:
E-mail: maria.kozuchova@ados-srdce.eu

KONTROLUJ SA!

Liga proti rakovine pripravila v rámci Týždňa LPR súhrnné informácie k samovyšetreniu prsníkov a semenníkov. Je to totiž rýchla a BEZPLATNÁ možnosť ako predísť pokročilej rakovine. Viac o prevencii jedného z najrozšírenejších ochorení na Slovensku a nové videá k samovyšetreniu nájdete na: https://www.lpr.sk/samovysetrenie-a-prevencia/?