lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Rtg laborant clinica orthopedica, s.r.o.clinica orthopedica, s.r.o., Nevädzová, Bratislava

Rtg laborant clinica orthopedica, s.r.o.

Pozícia: Rtg laborant
Miesto práce: Nevädzová, Bratislava
Firma: clinica orthopedica, s.r.o.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, na dohodu (brigády)

Termín nástupu

hneď

Mzdové podmienky (brutto)

Od 1 500 EUR/mesiac

odmeny a aj príplatky za prácu nadčas a na MRI

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie RTG vyšetrení ambulantných pacientov aj pacientov na lôžku

Zamestnanecké výhody, benefity

nočné služby nie, bez prace na operačnom sále, bez víkendov, bez sviatkov, malá nemocnica

Informácie o výberovom konaní

životopis a termín možného nástupu, telefónny kontakt, všetko na vrchna@ortoped.sk

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

samostatnosť, iniciatíva, empatia a ľudskosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

špecializovaná nemocnica v odbore ortopédia a športová traumatológia

ortoped.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Jakubíková

Tel.: +421 911011077

Email : vrchna@ortoped.sk

Informácie:
clinica orthopedica, s.r.o.
Nevädzová 6 , Bratislava 821 01
IČO: 35873272
DIČ / IČ DPH: 2021776966
Tel.: 0911 011 077
Web: ortoped.sk
E-mail: vrchna@ortoped.sk

Lengvarský: Čakáme na odpoveď LOZ k memorandu,ak to bude možné,zmeny zapracujeme

Bratislava 8. novembra (TASR) - Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR čaká na odpoveď Lekárskeho odborového združenia (LOZ) k návrhu memoranda. "Pokiaľ tam bude odpoveď, ktorú vieme zapracovať, tak zapracujeme," uviedol šéf rezortu Vladimír Lengvarský (nominant OĽANO). Ubezpečil, že na strane vlády je vôľa nájsť riešenia, tiež že viaceré z požiadaviek lekárskych odborárov už splnené boli.