lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Primár na Kliniku pediatrieFakultná nemocnica Trenčín, Fakultná nemocnica Trenčín, Legionárska 28, 911 71

Primár na Kliniku pediatrie

Počet prezretí inzerátu: 76x

primár

Pozícia: primár
Miesto práce: Fakultná nemocnica Trenčín, Legionárska 28, 911 71
Firma: Fakultná nemocnica Trenčín

Miesto výkonu práce:  Fakultná nemocnica Trenčín, Legionárska 641/28, 911 01 Trenčín, Slovensko

Dátum nástupu: Dohodou

Mzda (v hrubom): 3 260 € za mesiac

Základná mzda lekára špecialistu od 3260,- Eur /výška základnej mzdy v závislosti od rokov započítanej praxe/
+ riadiaci príplatok
+ osobný príplatok
+ mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce

Organizovanie, plánovanie, koordinovanie a kontrola odbornej činnosti Kliniky pediatrie, zodpovednosť za úroveň poskytovanej diagnostickej a liečebno-preventívnej starostlivosti v súlade s koncepciou príslušného medicínskeho odboru. Sledovanie a zavádzanie nových diagnostických a liečebných metód, starostlivosť o zvyšovanie úrovne poskytovaných zdravotníckych služieb, zodpovednosť za kvalitu a komplexnosť liečby a starostlivosti o pacientov.

Riadenie tímu lekárov na Klinike pediatrie, /vrátane koordinovania a riadenia činnosti lekárov na príjmovej ambulancii a na odborných ambulanciách/, poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie - špecializácia v odbore pediatria - samostatná diagnostická a preventívno-liečebná činnosť na Klinike pediatrie.

Pracovný režim

Jednozmenný pracovný režim

Ponúkané výhody

Náborový príspevok vo výške 10.000,- eur,
  • stabilná práca s možnosťou ďalšieho rastu a vzdelávania,
  • týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
  • príplatky za sobotu, nedeľu a nočnú prácu v ÚPS nad rámec Zákonníka práce v zmysle Kolektívnej zmluvy,
  • príspevok na Doplnkové dôchodkové sporenie - III. pilier,
  • vianočný príspevok,
  • stravovanie v areáli nemocnice,
  • zľavy v lekárni na voľnopredajné lieky pre zamestnancov
  • MultiSport karta

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Odbor: všeobecné lekárstvo

Dĺžka praxe

6 rokov a viac

Jazyky

  • Anglický - Pokročilá: B1 a B2

Digitálne zručnosti

  • Microsoft Word - Pokročilá
  • Microsoft Excel - Pokročilá
  • Microsoft Outlook - Pokročilá

Všeobecné spôsobilosti a predpoklady

  • Komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • Samostatnosť
  • Spoľahlivosť
  • Tímová práca

Ďalšie požiadavky

- špecializácia v špecializačnom odbore pediatria,

- odborná spôsobilosť na riadenie a organizáciu zdravotníctva získaná v niektorom zo špecializačných odborov uvedených v platnom znení prílohy č. 4 Nariadenia vlády SR č. 296/2010 Z. z. vítaná

Kontaktná osoba

Fakultná nemocnica Trenčín
Ing. Alena Ferová
vedúca personálneho oddelenia
E-mail: alena.ferova@fntn.sk, personalne@fntn.sk
Telefón: +421 32/656 62 55,
              +421 32/656 62 58

Informácie:
Legionárska 641/28 , Trenčín
IČO: 00610470
DIČ / IČ DPH: 2021254631
Tel.: +421 911 018 979
Web:
E-mail: alena.ferova@fntn.sk

Hmyz nepredstavuje riziko len pre alergikov - Alergénová imunoterapia

Pobyt v prírode býva pre alergikov častokrát náročný a nepríjemný, obzvlášť počas letných mesiacov. Pre ľudí, ktorí sú alergickí na bodnutie včelou, osou či iným hmyzom však nejde len o osobný diskomfort – takéto bodnutie môže u nich vyvolať až život ohrozujúcu reakciu. Odborníci a pacienti pri príležitosti Svetového dňa alergií upozorňujú, že v takýchto prípadoch je okrem prvej pomoci kľúčová aj účinná liečba – alergénová imunoterapia.