lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Ponúkame pre zubnú sestričkuAmbulantná sestrička - zubná ambulancia, Podunajské Biskupice

Ponúkame pre zubnú sestričku

Zdravotná sestrička do stomatologickej ambulancie

Pozícia: Zdravotná sestrička do stomatologickej ambulancie
Miesto práce: Podunajské Biskupice
Firma: Ambulantná sestrička - zubná ambulancia

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistencia pri stomatologických výkonoch a dezinfekcia nástrojov
- práca v modernej stomatologickej klinike
- komunikácia s pacientmi a objednávanie, práca v objednávkovom systéme
- obsluha r?ntgenu

Zamestnanecké výhody, benefity

Príjemné pracovné prostredie
Odborné školenia, kongresy
Moderná zubná ambulancia
Finančné príplatky

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite Váš životopis. V prípade, že spĺňate podmienky, budeme Vás následne kontaktovať a oboznámime Vás s ďalším postupov. Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem. V prípade, že nebude kontaktovaný do 21 dní považujte Vašu žiadosť za zamietnutú. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám veľa úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubný asistent/sestra,odbor stomatológia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Kumunikatívnosť
Zodpovednosť
Samostatnosť
Práca s PC
Organizačné zručnosti

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Súkromná stomatologická ambulancia
Poskytujeme kompletnú starostlivosť pre pacientov
Používame moderné liečebné metódy
Práca na TPP na dobu neurčitú.
Plat: 1200 - 1500 btt/ mesiac ( závisí od skúseností)

Informácie:
Ambulantná sestrička - zubná ambulancia
Padlých hrdinov, Bratislava, Bratislava 821 06
IČO: 50 058 916
DIČ / IČ DPH: SK2120164013
Tel.: 0948 840915
Web: https://www.inwhite.sk/
E-mail: praca.inwhite@gmail.com

Astma nie je infekčná a netýka sa len detí - Odborníci vyzývajú k nepodceňovaniu ochorenia a dodržiavaniu liečby

Astma je chronické zápalové ochorenie dýchacích ciest, ktorým celosvetovo trpí približne 390 miliónov ľudí. Toto celoživotné respiračné ochorenie si pripomíname 5. mája v rámci Svetového dňa astmy, ktorého hlavnou témou pre tento rok je odhaľovanie mylných predstáv o astme. Napriek ...