lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Ponuka práce pre zdravotnú sestru Endokrinologická ambulancia MEDIMAD sro. PK Karlova Ves Bratislava, Endokrinologická ambulancia Poliklinika Karlova Ves

Ponuka práce pre zdravotnú sestru

Pozícia: zdravotná sestra/asistentka
Miesto práce: Endokrinologická ambulancia Poliklinika Karlova Ves
Firma: Endokrinologická ambulancia MEDIMAD sro. PK Karlova Ves Bratislava

Endokrinologická ambulancia v Poliklinike Karlova Ves BA ponúka prácu na čiastočný úväzok  /dohodu pre zdravotnú sestru/zdravotnícku asistentku- asistenta. Pozícia pre pomocnú sestru pri odberoch biologického materiálu a administratívu: práca s PC. 


Informácie:
Endokrinologická ambulancia MEDIMAD sro. PK Karlova Ves Bratislava
Lĺščie údolie 57, Bratislava 842 31
IČO: 35965002
DIČ / IČ DPH: SK2022091368
Tel.: +421907191104
Web:
E-mail: medimad.ea@gmail.com

Validácia sterilizačných zariadení – opatrenie proti šíreniu vírusu

V súčasnosti je každý deň skutočným zápasom o efektívnu ochranu obyvateľov pred šírením koronavírusu COVID-19. Mimoriadne dôležité pre prežitie sú opatrenia eliminujúce šírenie vírusu prijaté hlavne v zdravotníckych zariadeniach, zariadeniach pre seniorov a vlastne všade tam, kde je sterilizácia zdravotníckych nástrojov a pomôcok používaných pri zásahoch do tela pacientov. Nevyhnutná je preto aktuálna validácia sterilizačných zariadení.