lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Mediclinic hľadá pediatrov do vybraných lokalít v rámci Českej republiky - mzda až 5 000 €MediClinic a.s. , Česká republika

Mediclinic hľadá pediatrov do vybraných lokalít v rámci Českej republiky - mzda až 5 000 €

Počet prezretí inzerátu: 86x

Lekár - pediater

Pozícia: Lekár - pediater
Miesto práce: Česká republika
Firma: MediClinic a.s.

Radi by ste pracovali u zamestnávateľa s viac ako 15 ročnou tradíciou? Do ordinácií Mediclinic hľadáme pediatrov do týchto lokalít:

·        Aš / Cheb (Karlovarský kraj) - mzda 5 000 EUR/mesiac
Meziměstí (Královéhradecký kraj)
Pacov a Pelhřimov (kraj Vysočina)
Konice (Olomoucký kraj)

Privítame ako skúsených lekárov s atestáciou PLDD/pediatria, tak aj lekárov v príprave (L1/L2). Máme bohaté skúsenosti s rezidenčnými miestami a predatestačným vzdelávaním, ktoré odborne garantujú naši školitelia. Pomoc a konzultácia pri práci od kolegov s dlhoročnou praxou sú u nás samozrejmosťou. Naše ambulancie nájdete takmer po celej Českej republike. Radi Vám poskytneme viac informácií na týchto kontaktoch:

Mgr. Vlastimil Král, tel.: +420 733 679 555, email: kariera@mediclinic.cz


Informácie:
MediClinic a.s.
Minská 84/97, 616 00 Brno Žabovřesky Česká republika
IČO: 27918335
DIČ / IČ DPH: CZ27918335
Tel.: +420 733 679 555
Web:
E-mail: vlastimil.kral@mediclinic.cz

Stačí desať sekúnd a zbaví vás mínusových dioptrií aj astigmatizmus. Laserová medicína napreduje rýchlosťou svetla.

Slovensko sa stalo prvou krajinou v našom regióne, v ktorej bol v júli 2022 nainštalovaný v súčasnosti najmodernejší a najrýchlejší femtosekundový laser, aký je dnes dostupný – VISUMAX 800. Pre pacienta sa čas pod laserom skrátil len na päť až desať sekúnd. Navyše sa vďaka nemu zlepšuje dostupnosť laserových operácií aj pri tých refrakčných chybách, pri ktorých to doposiaľ nebolo na základe výsledkov vstupných vyšetrení odporúčané. Ako sme sa dostali až sem?