lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Lekár – pneumológ/Sanatórium Tatranská Kotlina, n.o.Sanatórium Tatranská kotlina, n.o. , Tatranská kotlina, Vysoké Tatry

Lekár – pneumológ/Sanatórium Tatranská Kotlina, n.o.

Lekár - pneumológ

Pozícia: Lekár - pneumológ
Miesto práce: Tatranská kotlina, Vysoké Tatry
Firma: Sanatórium Tatranská kotlina, n.o.

Liečebno-preventívna starostlivosť o pacienta na lôžkovom oddelení a ambulancii PaF. Druh pracovného pomeru: plný úväzok. Termín nástupu: 1.10.2023. Mzdové podmienky (brutto): 3 028 - 5 500 EUR/mesiacOsobné hodnotenie, príplatok za riadenie, ostatné príplatky podľa ZP a Kolektívnej zmluvy.

 

Zamestnanecké výhody, benefity

Podpora ďalšieho vzdelávania, osobného a kariérneho rozvoja.
- náborový príspevok v sume 10 000 € vyplácaný po častiach
- v prípade potreby zabezpečenie bývania
Náborový príspevok pre lekára so špecializáciou, ktorý uzatvorí s nemocnicou pracovný pomer:
1. Novému zamestnancovi nemocnice, ktorý je lekárom so špecializáciou, sa poskytne náborový príspevok v sume 10 000 €, ktorý bude vyplácaný po častiach.
2. Prvá časť príspevku v sume 500 € sa zamestnancovi poskytne pri vzniku pracovného pomeru, do 5 pracovných dní od jeho nástupu do zamestnania v nemocnici.
3. Druhá časť príspevku v sume 1000 € sa zamestnancovi poskytne pri skončení skúšobnej doby, v najbližšom výplatnom termíne po skončení skúšobnej doby.
4. Tretia časť príspevku v sume 1500 € sa zamestnancovi poskytne po odpracovaní jedného roka a jedného mesiaca v nemocnici, v najbližšom výplatnom termíne.
5. Štvrtá časť príspevku v sume 1500 € sa zamestnancovi poskytne po odpracovaní dvoch rokov v nemocnici, v najbližšom výplatnom termíne.
6. Piata časť príspevku v sume 2000 € sa zamestnancovi poskytne po odpracovaní troch rokov v nemocnici, v najbližšom výplatnom termíne.
7. Šiesta časť príspevku v sume 2000 € sa zamestnancovi poskytne po odpracovaní štyroch rokov v nemocnici, v najbližšom výplatnom termíne.
8. Siedma časť príspevku v sume 1 500 € sa zamestnancovi poskytne po odpracovaní piatich rokov v nemocnici, v najbližšom výplatnom termíne.

Informácie o výberovom konaní

zaslanie životopisu,
súhlas so spracovaním osobných údajov
žiadosť o prijatie do zamestnania

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekár - pneumológ-ftizeológ alebo v príprave na pneumológa-ftizeológa v špecializovanej ambulancii TaPCH

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Spoľahlivosť
Trpezlivosť
Komunikatívnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Ústavné a kúpeľné zdravotnícke zariadenie s dlhoročnou tradíciou.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Matúš Pataky
E-mail: riaditel@santk.sk


Informácie:
Sanatórium Tatranská kotlina, n.o.
Tatranská Kotlina 68 , 06201 Vysoké Tatry
IČO: 36167991
DIČ / IČ DPH: 2021718325
Tel.: +421 948535858
Web: https://santk.sk/
E-mail: riaditel@santk.sk

Onedlho pediatri nebudú stíhať vyšetriť všetky naše deti a rodičia by sa mali vzdelávať, aby zvládli manažovať niektoré základné ochorenia.

Zdravie detí je bezpochybne spoločnou prioritou rodičov a pediatrov. Starostlivosť o deti a ich zdravie si vyžaduje nielen odborný pohľad, ale aj úzku a dobrú spoluprácu medzi pediatrami a rodičmi.