lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Lekár dialyzačného strediskaBIORENAL s.r.o. , Palárikova 2311, 022 16 Čadca

Lekár dialyzačného strediska

Pozícia: Lekár dialyzačného strediska
Miesto práce: Palárikova 2311, 022 16 Čadca
Firma: BIORENAL s.r.o.

BIORENAL s.r.o.

Miesto práce - Palárikova 2311, 022 16 Čadca

Druh pracovného pomeru - plný úväzok

Termín nástupu - 01.10.2017

Ponúkaný plat (brutto) - dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zdravotná starostlivosť o pacientov v dialyzačnom stredisku a nefrologickej ambulancii

Zamestnanecké výhody, benefity

13. plat + odmeny
flexibilný pracovný čas
možnosť práce aj na čiastočný pracovný úväzok
príjemné pracovné prostredie a mladý kolektív

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním - vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore - interná medicína, nefrológia

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Neštátne zdravotné zariadenie BIORENAL s.r.o. poskytuje komplexnú zdravotnú starostlivosť v oblasti nefrológie.
Spoločnosť prevádzkuje dialyzačné stredisko a nefrologickú ambulanciu v Čadci ako aj nefrologickú ambulanciu v Kysuckom Novom Meste.

Počet zamestnancov - 20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Palárikova 2311
022 16 Čadca

Kontakt

Kontaktná osoba: MUDr. Gabriela Kubištelová
Tel.: +421 903 497331
E-mail: kubistelova_biorenal@stonline.sk

Informácie:
Palárikova 2311, 022 16 Čadca
IČO: 36324370
DIČ / IČ DPH: SK2021677900
Tel.: +421 903 497331
Web: https://www.biorenal.sk
E-mail: kubistelova_biorenal@stonline.sk