lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

MUDr. Monika Lorenčíková Všeobecný lekár pre dospelých

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
MUDr.. Monika Lorenčíková

203
082 63 Jarovnice
Telefón: 051/4594634
Mobil: 0907/996532
E-mail: kontakt na lekára

Ambulancia všeobecného lekára pre dospelých.

Diagnostika, liečba a preventívna starostlivosť o pacientov od 19-tich rokov , vrátane očkovaní (povinných aj nepovinných, ale aj odporúčaných ), odberov, vyšetrenie glykémie,skryté krvácanie z hrubého čreva,INR.. Ordinačné hodiny sú rozdelené na kuratívu ( vyhradený čas pre chorých pacientov ) a čas venovaný pre geriatrických pacientov ( v popoludňajších hodinách návštevná služba pri akútnom zhoršení zdravotného stavu v domácom prostredí – po dohode s lekárom ),...Špecializácia na preventívne prehliadky vo vzťahu ku práci. Ambulancia je vybavená germicídnym žiaričom na dezinfekciu pracovného priestoru. Venujem sa aj poradenskej činnosti a kuratíve v oblasti správnej životosprávy. Spolupracujem s ostatnými odbornými ambulanciami. Vypracuvávam posudky spôsobilosti. Poskytujem CRP vyšetrenie, EKG vyšetrenie. Prevádzam vyšetrenia potrebné pre vydávanie posudkov na prácu v rizikovej I. a II. kategórii. Prevádzam preventívne prehliadky podľa jednotlivých vekových kategórií. Poradenská služba, rada poradím alebo vyšetrím pacientov aj mimo ordinačných hodín.

Zmluvné poisťovne : som zmluvným lekárom všetkých zdravotných poisťovní

Lokalizácia ambulancie : ambulancia sa nachádza v Obecnom zdravotnom stredisku Jarovnice č.203

Dopravné spojenie do ambulancie : v blízkosti ambulancie je autobusová zastávka.

Ďalšie výhody :

príjemné prostredie, v budove, kde sídli ambulancia je lekáreň, možnosť parkovania pri budove, ambulancia sídli v budove Ozs Jarovnice, kde sa zároveň nachádzajú ambulancie ďalších odborných lekárov. Spolupracujem s ostatnými odbornými ambulanciami ( sprostredkovanie odborného vyšetrenia špecialistami,...) Prednostne vyšetrím akútne stavy. Poskytujem nadštandardnú starostlivosť ( osobitný zreteľ kladiem na individuálny prístup k pacientovi. Príjem nových pacientov aj mimo rajonizácie. Komunikujem v angličtine.

Rajonizácia : zdravotný obvod určený Prešovským samosprávnym krajom : Obce: Bertotovce, Hermanovce, Štefanovce, Hendrichovce, Daletice, Jarovnice ( v rámci slobodnej voľby lekára).

Zdravotná sestra :  Júlia Krausová, Mgr.

 

Administratívna práca každý deň 13:00-15:30 hod.

Odbery a injekcie: Pondelok, streda, piatok - 07:30-9:30.

Prestávka od 10,00-10,30 hod.

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Nedeľa 07 30 - 13 00
Pondelok 07 30 - 13 00
Utorok 07 30 - 13 00
Streda 07 30 - 13 00
Štvrtok 07 30 - 12 00
Piatok
Sobota

Lekárne v blízkosti lekára MUDr. Monika Lorenčíková

Kontaktný formulár

* Meno a priezvisko:
* Telefón:
* E-mail:
* Správa pre lekára:
Polia označené * sú povinné. Správa bude doručená do profilovej karty lekára.

Ochrana osobných údajov.

Účelom spracovania osobných údajov spoločnosťou EURONET SK s.r.o. je vytvorenie profilu pre potrebu používania služieb na portáloch Klub.lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk. Viac o ochrane osobných údajov sa dozviete TU.

Potvrdzujem, že mám minimálne 18 rokov.

Súhlasím s tým, aby spoločnosť EURONET SK s.r.o., spracúvala moje osobné údaje za účelom registrácie na portáloch uvedenej spoločnosti, hlavne na Klub.Lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk, ktorá umožňuje využívať služby týchto portálov. Ochranu osobných údajov a Etický kódex som si prečítal(a) a súhlasím s ním.

Súhlasím s používaním mojej e-mailovej adresy spoločnosťou EURONET SK s.r.o., na zasielanie komerčných e-mailov.

Súhlas udeľujem na obdobie trvania zmluvného vzťahu a som si vedomý/á, že ich môžem kedykoľvek odvolať.

MUDr. Monika Lorenčíková na mape

Štatistika návštevnosti profilu lekára MUDr. Monika Lorenčíková :
[2020-02 : 230x]
[2020-01 : 299x]

Radíme:S liekmi na chrípku sa treba poradiť s lekárnikom a čítať príbalový leták

Bratislava 24. februára (TASR) – Pri kúpe liekov na chrípku a prechladnutie nie je vhodné rozhodovať sa len na základe reklamy alebo odporúčania známych. Dôležité je riadiť sa pokynmi v príbalovom letáku a radami lekárnika. Upozorňujú na to odborníci z Asociácie na ochranu práv pacientov (AOPP) na webovej stránke projektu Lieky s rozumom.