lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

MUDr. Eva Svitková Všeobecný lekár pre deti a dorast

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
MUDr.. Eva Svitková

M.Sch.Trnavského 8
841 01 Bratislava - Dúbravka
Telefón: 0948 519 022 ambulancia
Mobil: 0918 465 280
E-mail: kontakt na lekára

Naša ambulancia poskytuje komplexnú starostlivosť o dieťa od narodenia do veku 28 rokov ( do ukončenia prípravy na povolanie ) aplikovanú na základe poznatkov získavaných na pravidelných odborných prednáškach a seminároch. Komplexná starostlivosť zahŕňa liečebnú starostlivosť, preventívne prehliadky hradené zo zdravotného poistenia, očkovanie zákonné i na požiadanie pacientom, poradenstvo a ďalšie nadštandardné služby: - vyšetrenie CRP - zápalového markera z kvapky krvi priamo v ambulancii, čo umožňuje redukovanie podávania antibiotík - možnosť návštevy ambulancie mimo ordinačných hodín - po dohovore - možnosť návštevy dieťaťa v domácom prostredí na požiadanie - telefonické konzultácie denne do 20.00 hod. - ďalšie výkony za úhradu na vyžiadanie rodiča Zmenu zdravotnej poisťovne, prípadne adresy nám ohláste ihneď. PRI NARODENÍ DIEŤAŤA Pred narodením dieťatka sa s nami telefonicky alebo osobne skontaktujte. Dohodneme si formu informačného pohovoru. Hneď po príchode z pôrodnice niekto z príbuzných ( najlepšie otecko ) donesie do ambulancie prepúšťaciu správu ( Správa o novorodencovi ) a dohodneme sa na termíne novorodeneckej návštevy. Podpíšeme Dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti, zároveň si určíme presný dátum ďalšieho vyšetrenia celkového zdravotného stavu, psychomotorického vývoja dieťaťa, schému povinného očkovania a ďalších preventívnych výkonov. Odporúča sa včas vybaviť rodný list dieťaťa, s ktorým treba ísť dieťa prihlásiť do príslušnej zdravotnej poisťovne, spolu s občianskym preukazom matky. Po dovŕšení 28. dňa života dieťatka doneste na potvrdenie tlačivo na finančný príspevok. Naša ambulancia má uzatvorenú zmluvu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti okrem všetkých troch zdravotných poisťovní aj s komerčnou poisťovňou Union (kód 77) Ako sa k nám dostanete: Ambulancia sa nachádza v blízkosti objektov DK Dúbravka a ulíc Janka Alexyho, Harmincova, Bagarova ZS Paracelsus s.r.o. M. Sch. Trnavského 8, 84101 Bratislava Lokalizácia: ZS - detský pavilón Poschodie: prízemie Dvere: 35 Spoje: električky č. 4, 5 autobusy č. 83, 84, 20 zastávka Švantnerova

thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Nedeľa 07:00 10:30 10:30 -11:30 objednaní pacienti
Pondelok 07:30 12:30 07:30 - 10:00 prevencie - poradňa pre dojčatá 12:30 - 13:00 objednaní pacienti
Utorok 14:30 18:00 18:00 - 18:30 objednaní pacienti
Streda 14:30 18:00 18:00 - 18:30 objednaní pacienti
Štvrtok 07:00 10:30 10:30 - 11:30 objednaní pacienti
Piatok
Sobota

Kontaktný formulár

* Meno a priezvisko:
* Telefón:
* E-mail:
* Správa pre lekára:
Polia označené * sú povinné. Správa bude doručená do profilovej karty lekára.

Ochrana osobných údajov.

Účelom spracovania osobných údajov spoločnosťou EURONET SK s.r.o. je vytvorenie profilu pre potrebu používania služieb na portáloch Klub.lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk. Viac o ochrane osobných údajov sa dozviete TU.

Potvrdzujem, že mám minimálne 18 rokov.

Súhlasím s tým, aby spoločnosť EURONET SK s.r.o., spracúvala moje osobné údaje za účelom registrácie na portáloch uvedenej spoločnosti, hlavne na Klub.Lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk, ktorá umožňuje využívať služby týchto portálov. Ochranu osobných údajov a Etický kódex som si prečítal(a) a súhlasím s ním.

Súhlasím s používaním mojej e-mailovej adresy spoločnosťou EURONET SK s.r.o., na zasielanie komerčných e-mailov.

Súhlas udeľujem na obdobie trvania zmluvného vzťahu a som si vedomý/á, že ich môžem kedykoľvek odvolať.

MUDr. Eva Svitková na mape

Štatistika návštevnosti profilu lekára MUDr. Eva Svitková :
[2020-02 : 83x]
[2020-01 : 72x]

Radíme:S liekmi na chrípku sa treba poradiť s lekárnikom a čítať príbalový leták

Bratislava 24. februára (TASR) – Pri kúpe liekov na chrípku a prechladnutie nie je vhodné rozhodovať sa len na základe reklamy alebo odporúčania známych. Dôležité je riadiť sa pokynmi v príbalovom letáku a radami lekárnika. Upozorňujú na to odborníci z Asociácie na ochranu práv pacientov (AOPP) na webovej stránke projektu Lieky s rozumom.