lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica, klinika ... ale i pacient.
Úvod Pár slov Videá Lekari.sk Kariéra Registrácia Cenník Kontakt
AVELANE clinic - Klinika plastickej chirurgie

AVELANE clinic - Klinika plastickej chirurgie

Ulica: Krčméryho 2B
Mesto: 949 01 Nitra
Telefón: 037 / 77 22 027
Telefón: 0948 772 202

E-mail: avelane@avelane.com
Web: www.avelane.com

Mená lekárov:

 

MUDr. Imrich Kováč - plastický chirurg

 MUDr. Drahomír Galbavý - ortopéd

 MUDr. Daniel Mládek, PhD. - plastický chirurg

 MUDr. Karmen Perutková Tiffinger - dermatológ

 MUDr. Ladislav Bogdán - plastický chirurg

 MUDr. Ján Mitošinka - ortopéd

 MUDr. Ondrej Šedivý - neurochirurg

 MUDr. Viera Galbavá - praktický lekár pre dospelýchPopis, zameranie, špecializácia:

 

Avelane clinic je moderná klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny v Nitre , ktorá sa svojim vybavením a službami radí medzi špičkové pracoviská tohto typu v Európe.

Našou filozofiou je pomáhať našim pacientom a pacientkam riešiť ich zdravotné a estetické problémy, ktoré sú riešiteľné pomocou plastickej chirurgie a laserovej medicíny. Snažíme sa prinášať také riešenia, ktoré dávajú záruku čo najlepšieho výsledku a spokojnosti našich klientov. Tejto filozofii sme podriadili celú existenciu kliniky Avelane od projektu kliniky, cez prístrojové, materiálové a technické vybavenie, až po výber personálu a individuálny prístup k pacientovi. Na našej klinike tak nájdete nielen odpovede na vaše otázky a riešenia vašich problémov, ale v príjemnom prostredí a pod dohľadom skúseného a starostlivého personálu pre vás zákroky nebudú nepríjemným zážitkom.

Na klinike Avelane kladieme veľký dôraz na správnu indikáciu a vhodný výber operácie, pretože vieme, že práve to je kľúčom k dosiahnutiu požadovaného efektu. Moderné technológie, ktoré využívame na našej klinike, na druhej strane skracujú čas zotavenia sa po operáciách, znižujú riziko vzniku pooperačných komplikácií a predlžujú efekt zákrokov. Náš tím plastických chirurgov a korektívnych dermatológov Vám počas úvodných konzultácií vysvetlí postupy jednotlivých zákrokov a vyberie to najvhodnejšie riešenie práve pre Vás tak, aby v čo najväčšej miere spĺňalo vaše očakávania.

Veríme, že informácie na stránke prinesú odpovede na veľkú časť vašich otázok. Ak by ste však potrebovali vedieť viac, obráťte sa na nás a dohodnite si osobnú konzultáciu s lekárom.

MUDr. Daniel Mládek, PhD.
primár plastickej chirurgie

 

AVELANE clinic - Klinika plastickej chirurgie na mape:


Newsletter ikona Chcem dostávať novinky z portálu www.Lekari.sk

Prihlásenie
» Chcem sa zaregistrovať
» Zabudol som heslo

Ostatné

Linky (Slovensko) Linky (Česko) Linky (English) Partneri

www.Lekarne.sk

Reklama

Reklama
Portál Lekari.sk prevádzkuje spoločnosť:
EURONET SK s.r.o. | Právne vyhlásenie | Obchodné podmienky

„Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona“.